Vēstule Valsts Prezidentam

Augsti godātais Valdi Zatler! Ar šīs vēstules starpniecību mēs vēlētos piebiedroties tiem tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju, kuri ir izteikuši Jums pateicību par tik drosmīgu soli – nostāties tiesiskuma pusē, ierosinot tautai atlaist Saeimu.

Mūsuprāt, šis ir bijis stingrs un progresīvs Prezidenta lēmums, kas bija vitāli nepieciešams stagnācijas pārvarēšanai un jaunu principu un prakses ieviešanai Latvijā. Jūs šo dažu dienu laikā esat izdarījis ļoti daudz, lai stiprinātu demokrātiju un dotu tautai iespēju izbeigt divdesmit gadus politikās elites valdošo izkropļoto morāli: kalpot oligarhu, nevis sabiedrības interesēm!

Šo dienu laikā tauta atkal ir iedvesmota jaunai cerībai! Tomēr, lai cerības nekļūtu par kārtējo rūgto vilšanos, šobrīd, pēc Jūsu pateiktā „A”, atbildīgajai Latvijas sabiedrības daļai ir jārīkojas un jāapliecina sava solidaritāte.

Tādēļ mēs aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kuram rūp Latvijas ilgtspējīga attīstība un kurš vēlas Latviju redzēt kā tiesisku, uz vienlīdzīgām iespējām veidotu labklājības valsti, šo ceturtdien, 2. jūnijā pulksten 8.30 pulcēties pie Saeimas ēkas, lai pateiktu Prezidentam paldies un kopā izteiktu atbalstu Valda Zatlera pārvēlēšanai, un vēlētu drosmi turpināt aizsākto!

Sabiedrībai 2. jūnijā, skaidri paužot savu attieksmi, ir jāliek pieņemt Saeimas deputātiem tautas vairākuma gribu – uz otru termiņu Prezidenta amatā ievēlēt Valdi Zatleru. Mēs nedrīkstam pieļaut, ka diskreditētais parlaments kā Augstāko Valsts amatpersonu apstiprina oligarhu izvēlētu personu!

Biedrībā PROGRESĪVIE ir pulcējušies jauni cilvēki, kuri iestājas par politiskās kultūras un sistēmas progresīvām izmaiņām, kuri uzskata, ka valstij nepieciešamas progresīvas reformas: ienesot jaunus politiskās kultūras principus politikā, pārveidojot valsts pārvaldi, īstenojot sociāli atbildīgu politiku un būtiski mainot nodokļu politiku, kas vērsta uz solidaritātes principiem.

Mēs ar bažām atzīstam, ka ir grūti prognozēt 28. maija Prezidenta lēmuma sekas, taču šobrīd Latvijai labāk izvēlēties pārmaiņas nekā slīgt vispārīgā stagnācijā.

Ar savu rīcību un darbiem esam gatavi iesaistīties un palīdzēt Valdim Zatleram īstenot Latvijai tik ļoti nepieciešamās iesāktās pārmaiņas!

Tiekamies 2. jūnijā pie Saeimas nama!

Dievs, svētī Latviju!

2 komentāri par Vēstule Valsts Prezidentam

  1. Biedrības biedri un atbalstītāji aicināti pulcēties 8.20 pie Latvijas Radio galvenās ieejas Doma laukumā, lai kopīgi dotos uz piketu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *