Veido iekļaujošu politiku, iestājoties pret Satversmes grozījumiem!

Satversmes grozījumos paredzētā ierobežojošā, diskriminējošā un daudzu iedzīvotāju ikdienai neatbilstošā ģimenes definīcija ir nepieņemama! PROGRESĪVIE iestājas par iekļaujošu politiku, kas pasargā visus, un aicina Tevi veidot šādu politiku kopā ar mumspievienojies, spiežot šeit!

PROGRESĪVIE nosoda Saeimas 14. janvāra lēmumu nodot komitejām likumprojektu par Satversmes 110. panta grozījumiem. Šie grozījumi, kuru pirmā lasījuma datums vēl nav nolemts, paredz ierobežojošu, diskriminējošu un daudzu iedzīvotāju ikdienai neatbilstošu ģimenes definīciju.

Mēs īpaši nosodam šādu grozījumu virzīšanu sen nepieredzētas veselības un ekonomiskās krīzes laikā. Latvijas valdībai ir jāaizsargā visas ģimenes. Ģimeņu šķirošana “pareizajās” un “nepareizajās” ir patiesi cinisks 47 deputātu lēmums mirklī, kad cilvēkiem nepieciešama palīdzība un atbalsts.

PROGRESĪVIE iestājas par visu ģimeņu aizsardzību. Mēs atbalstām Dzīvesbiedru likumu. Mēs iestājamies par atbalstu kopdzīves likumam jau kopš politiskās partijas dibināšanas. Tas ir personīgi svarīgs mērķis daudziem mūsu LGBTQ+ kopienas biedriem, viņu dzīvesbiedriem, draugiem un sabiedrotajiem.

Saeimas vakardienas balsojums ir uzskatāmi parādījis to, ko LGBTQ+ kopiena apzinās jau gadiem – pasaulē nav cilvēku, kuru dzīves neskartu politiķu lēmumi. Vakardienas lēmums nedrīkst kalpot par piemēru tam, kā valsts attiecas pret saviem iedzīvotājiem. Arī Latvijā ir iespējama iekļaujoša politika un lēmumi, kas pasargā un aizstāv mūs visus. Padari šādu Latviju iespējamāku! Pievienojies mums, spiežot šeit!

Paraksti Dzīvesbiedru iniciatīvu! / Iepazīsties ar Dzīvesbiedru atbalsta vēstuli, ko parakstījām arī mēs.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *