TRŪKST TIKAI PARAKSTA

Foto: Gints Ivuškāns

Ir pagājis vairāk nekā mēnesis kopš „oligarhu sarunu” publicēšanas, un divas nedēļas kopš mūsu rīkotā piketa pie ģenerālprokuratūras, taču mūsu valsts ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram tā arī nav atradies laiks iepazīties ar „oligarhu sarunām” un pieņemt lēmumu, vai lieta ir atsākama, kā arī izvērtētu savu un citu atbildību par krimināllietas ‘neveiksmi’, prokuroru nespēju noklausīties visas sarunas un nespēju izmantot proaktīvas izmeklēšanas metodes sarunās minēto lietu pierādīšanā.

Mēs atkārtoti aicinām ģenerālprokuratūru atsākt izmeklēšanas procesu, bet neticam, ka „oligarhu lieta” tiks izmeklēta valsts un sabiedrības interesēs, ja iestādi arī turpmāk līdzšinējā veidā vadīs Ēriks Kalnmeiers. Pašlaik ģenerālprokurora rīcība neliecina par ieinteresētību taisnīguma uzvarā. PROGRESĪVIE uzskata, ka Ē. Kalnmeieram ir jāuzņemas personiska atbildība un nekavējoties jāatkāpjas no amata!

Tādēļ aicinām visus parakstīt un nosūtīt vēstules Ērikam Kalnmeieram, mudinot ģenerālprokuroru atsākt lietu un rīkoties atbildīgi.

Valsts iestādēm ir pienākums atbildēt ne vēlāk kā viena mēneša laikā, tāpēc norādiet arī e-pastu, uz kuru jāpienāk atbildei (varbūt pat pozitīva).

Ja vēlamies dzīvot tiesiskā valstī, tad mums atbilstoša rīcība jo īpaši jāpieprasa no tiesībsargājošām institūcijām.
Zemāk var redzēt vēstules saturu – atliek tikai parakstīt!

[emailpetition id=”6″]
[signaturelist id=”6″]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *