Tiekamies 18. novembrī!

Pat ja Tev šķiet, ka Tu zini daudz, gana ir redzēts un daudzviet būts, tomēr pasaule un arī Latvija ir daudz plašāka, daudzveidīgāka un krāsaināka, kā Tu spēj iedomāties. Patiesībā tādu kā Tu – kas mīl Latviju, vēl tai labu un daudz dara, lai šeit būtu labāk, – ir ļoti daudz. Vienkārši troksnis, ko rada īgņas, skauģi un nelabvēļi, ir skaļāks un labāk pamanāms. Tāpēc uzdāvini Latvijai dāvanu – piesaki sevi skaļāk, lai Tevi pamana domubiedri un Jūs varat kopā mainīt vidi sev apkārt.

Mēs, PROGRESĪVIE, jau esam pārliecinājušies – ar savu rīcību slāpējot nelāgo troksni, vairojas sajūta un stiprinās pārliecība par to, cik patiesi laimīgi un bagāti esam, dzīvojot tieši šeit, Latvijā. Sadarbojamies! Un atveram pasaulei skaisto un skanīgo Latviju visām tām laikmeta iespējām, kas ļaus plaukt drošajiem, pārliecinātajiem un progresīvajiem.

Aicinām visus PROGRESĪVO biedrus un atbalstītājus tikties 18. novembrī pulksten 13:40 pie Laimas pulksteņa, lai kopā sveiktu Latviju dzimšanas dienā, noliekot ziedus pie Brīvības pieminekļa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *