Sākumlapa

Jaunie.
Mūsu vidū nav izbijušu ministru, bet ir politologi, zinātnieki, cilvēktiesību aktīvisti, NVO vadītāji, skolotāji un cilvēki, kas iestājas par valsti, kurai rūp.
Zaļie.
Mēs prioritizējam ekoloģisku saimniekošanu, atjaunojamu enerģiju, iedzīvotājiem draudzīgu pilsētvidi, Latvijas dabas aizsardzību, cīņu pret piesārņojumu, depozītu sistēmas ieviešanu un resursu saglabāšanu nākamajām paaudzēm.
Sociāl­demokrāti.
Mēs esam pret sociālu netaisnīgumu un negodīgu nodokļu sistēmu. Veselības aprūpe, kas pieejama visiem, sabiedrība, kur visiem ir vienlīdzīgas iespējas, valsts, kas balsta, nevis vairo plaisu starp sociālajām grupām — tās ir patiesās sociāldemokrātu vērtības.

Mēs gribam dzīvot valstī, kurai rūp.

Valstī, kurai rūp vienlīdzīgas iespējas, sakārtota un visiem pieejama veselības aprūpe, droša un sakopta vide, ilgtspējīga attīstība un progresīva ekonomika. Mūs vieno pārliecība, ka politika nedrīkst būt tikai kompromisu māksla vai mazākais ļaunums. Mēs esam par vērtību politiku.

Domāju, ka tiem pašreizējiem KPV LV atbalstītājiem, kuri sagaida principiāli jaunu politiku patiesi drosmīga izvēle būtu @progresivie
Viņi ir darbos apliecinājuši, ka nepārdod principus pat izšķiroši grūtos brīžos. Un tas ir cienījami. Piedevām labi izglītotu cilvēku partija.

Otto Ozols

Rakstnieks