Rīgas kandidāti

Rīgas domes deputātu kandidāti

Antoņina Ņenaševa
Līdzpriekšsēdētāja
#1 Rīgā

antonina@progresivie.lv

Izglītības un zinātnes ministres amata kandidāte Antoņina ir sabiedriski aktīva jau no skolas gadiem. Strādājot par bibliotekāri augstskolā īstenoja dažādus augstskolas sabiedriski—politiskos un attīstības projektus. Ieguvusi bakalaura grādu politoloģijā, strādājusi 9. un 10. Saeimā kā palīgs un konsultants, īpaši pievēršoties ar izglītību un jaunatni saistītiem likumprojektiem.

Lasīt tālāk

Edmunds Cepurītis
Līdzpriekšsēdētājs
#6 Rīgā

edmunds.cepuritis@progresivie.lv

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata kandidāts Edmunds uzaudzis Amatas novadā, mācījies Cēsīs un studējis Rīgā. Viņa divas lielākās aizraušanās ir vides aizsardzība un kritiskā domāšana. Vides zinātnes studiju laikā vadījis Latvijas Universitātes debašu klubu un vēlāk bijis viens no Latvijas debašu asociācijas («Quo tu domā?») līdzdibinātājiem.

Lasīt tālāk

Edmunds Cepurītis
Līdzpriekšsēdētājs
#6 Rīgā

edmunds.cepuritis@progresivie.lv

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata kandidāts Edmunds uzaudzis Amatas novadā, mācījies Cēsīs un studējis Rīgā. Viņa divas lielākās aizraušanās ir vides aizsardzība un kritiskā domāšana. Vides zinātnes studiju laikā vadījis Latvijas Universitātes debašu klubu un vēlāk bijis viens no Latvijas debašu asociācijas («Quo tu domā?») līdzdibinātājiem.

Lasīt tālāk

Ervins Labanovskis
Valdes loceklis
#2 Vidzemē

ervins@progresivie.lv

Ekonomikas ministra amata kandidāts Ervins Latvijas Universitātē ieguvis bakalauru politikas zinātnē un maģistru komunikācijas zinātnē. Jau vairākus gadus vada Socialdemokrātisko domnīcu- Brīvības un solidaritātes fonds. Aizraujas ar vides aizsardzības idejām un bioloģisko lauksaimniecību, brīvajā laikā ceļo un fotografē meitu.

Lasīt tālāk

Dace Kavasa
Valdes locekle
#1 Kurzemē

dace@progresivie.lv

Iekšlietu, tieslietu ministres amata kandidāte Dace ir juriste, feministe, tenisiste. Beigusi Latvijas Universitāti un Daremas Universitāti (Lielbritānija) viņa savas cilvēktiesību iemaņas pilnveidoja, strādājot ar Eiropas Integrācijas jautājumiem Latvijā, kā arī ar tieslietu sektoru vairāk kā 20 valstīs Eiropā un Āzijā.

Lasīt tālāk

Mārtiņš Kossovičs
Valdes loceklis
#32 Rīgā

martins@progresivie.lv

Jau agrā jaunībā Mārtiņam simpātiskas šķitušas sociāldemokrātiskās idejas, tādēļ vēl deviņdesmito gadu izskaņā, paralēli studijām politikas zinātnē, viņš kopā ar domubiedriem atjaunoja Jaunatnes sociāldemokrātisko savienību (JSS) un bija ilgstošs organizācijas ārlietu sekretārs.

Lasīt tālāk

Agnese Logina
Valdes locekle

agnese.logina@progresivie.lv

Agnese strādā kultūras jomā, ikdienā nodarbojoties ar kultūras mantojuma saglabāšanu un pieejamības uzlabošanu, kā arī rīkojot pasākumus, kas lielākoties saistīti ar kino. Pasniedz kultūras teoriju un regulāri raksta par kino, ikdienā saskaroties ar kultūras darbinieku neaizsargātību un nevienlīdzību.

Lasīt tālāk

Viesturs Kleinbergs
Valdes loceklis

viesturs.kleinbergs@progresivie.lv

Labklājības ministra amata kandidāts Viesturs sociālās politikas jomā darbojas jau 12 gadus. Ir strādājis Bērnu un ģimenes lietu ministrijā, līdzdarbojies Ģimenes valsts politikas pamatnostādņu izstradē un aktīvi darbojies audžuģimenu kustības veicināšanā.

Lasīt tālāk

Terēze Gruntmane
Valdes locekle

JĀNOSKAIDRO E-PASTS

Terēze vadās pēc principa, ka nekas nav neizdarāms. Pēc maģistra grāda iegūšanas LMA, 1996. gadā ar ģimeni dodas uz ASV, kur izveido bērnu modes zīmolu Zaza couture, kas veiksmīgi iekaro pasaules modes tirgu. 2019. gadā viņa atgriežas Latvijā un pievēršas sociāli taisnīgas politikas veidošanā.

Lasīt tālāk

Igors Kļaviņš

Valdes loceklis

igors@progresivie.lv

Igors ir dzimis Ogrē un ir ieguvis Sociologa grādu Latvijas Universitātē. Studiju laikā, pētot problēmas, kas ir saistītas ar nevienlīdzību, finanšu tirgus politiku un kapitālismu, ir sapratis, ka tās ir nepieciešams ne vien pētīt, bet arī risināt. Uzskata sevi par daļu no jaunās politiskās paaudzes, kas sevi sauc par demokrātiskiem sociālistiem, iedvesmojas no tādiem līderiem kā Bērnijs Sanderss, Elizabete Vorena un Džeremijs Korbins.

Lasīt tālāk

Ieva Lazda
Ētikas komisijas locekle
#5 Vidzemē

ieva@progresivie.lv

Ieva studējusi pedagoģiju Latvijas Universitātē (izglītības maģistra grāds pedagoģijā) un Daugavpils Universitātē. Dzimusi un augusi Jūrmalā, arī lielāko daļu savas profesionālās dzīves aizvadījusi Jūrmalā — strādājusi par audzinātāju, sabiedrības iesaistīšanas speciālistu un dabas izglītotāju.

Lasīt tālāk

Jana Simanovska
Vides politikas darba grupas vadītāja
#3 Vidzemē

jana.simanovska@progresivie.lv

Zemkopības ministres amata kandidāte Jana ir vides un cilvēktiesību aktīviste. Studējusi ķīmiju, starptautiskās attiecības un vides pārvaldību, ieguvusi doktora grādu vides inženierzinātnēs, kopš studiju laikiem strādājusi vides aizsardzībā, pētot, konsultējot un izglītojot.

Lasīt tālāk

Olevs Nikers
Aizsardzības politikas darba grupas vadītājs
#8 Rīgā

olevs.nikers@progresivie.lv

Aizsardzības ministra amata kandidāts Olevs uzskata sevi par cīnītāju — «Ja Tu kādā brīdī netici sev un šaubies par spēju panākt savus mērķus, atceries Latvijas Brīvības cīņas. Atceries mūsu tautiešus, kas izcīnīja savu valsti — viņiem nebija, no kā mācīties. Viņiem piederēja tikai tik pēdu zemes, cik atkarots ienaidniekam».

Lasīt tālāk

Insa Krēmere
Eiropas politikas darba grupas vadītāja

Insa ir matemātikas doktorante Latvijas Universitātē. Dzimusi un augusi Vācijā, uz Latviju viņa nolēma pārcelties, sākot studijas. Latvijas Universitātē ieguvusi bakalaura un maģistra grādu matemātikā. Agrāk darbojusies bēgļu atbalsta organizācijās.

Lasīt tālāk

Inga Liepa-Meiere
Ētikas komisijas locekle
#1 Vidzemē

inga.liepa.meiere@progresivie.lv

Inga ir dzimusi Rīgā, bet pēdējos divus gadus dzīvo Saulkrastos. Vairāk nekā desmit gadus bijusi docētāja augstākās izglītības iestādēs, pasniedzot tiesību teoriju. Lielu daļu savas profesionālās karjeras bijusi ierēdne Tieslietu ministrijā, Bērnu un ģimenes lietu ministrijā, Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariātā.

Lasīt tālāk

Sandra Martinsone
#3 Rīgā

sandra.martinsone@progresivie.lv

Finanšu ministres amata kandidāte Sandra ir ieguvusi Politikas zinātņu bakalaura grādu Vidzemes agustskolā un maģistra grādu Starptautiskajā politekonomikā Līdsas universitātē, Lielbritānijā, kā arī studējusi Sodertorn Hogskola, Stokholmā un bijusi Ainas Galējs fonda stipendiāte studijām Viskonsīnas Universitātē, Oklērā (Eau Claire), ASV.

Lasīt tālāk

Mārtiņš Zvejnieks
#12 Rīgā

Mārtiņš studējis Rīgas Ekonomikas augstskolā (Stockholm School of Economics in Riga), kā arī ieguvis maģistra grādu Zviedrijas Lauksaimniecības universitātē (Sveriges lantbruksuniversitet) vides ekonomikā.

Lasīt tālāk

Ansis Dobelis
Ētikas komisijas loceklis
#2 Kurzemē

ansis@progresivie.lv

Satiksmes ministra amata kandidāts Ansis ir dzimis Saldū, bet savu ikdienu saista ar Rīgu. Sabiedriski—politisko pieredzi guvis, ilgstoši darbojoties NVO, kas cenšas Latvijā ieviest un realizēt progresīvas idejas un sociāli atbildīgu politiku.

Lasīt tālāk

Āris Adlers
Pašvaldību un reģionālās attīstības politikas darba grupas vadītājs
#10 Zemgalē

Āris jau vairāk kā 11 gadus darbojoties dažādās Nevaldības organizācijās, iestājas par līdzsvarotu, sociāli atbildīgu vietēju un globālu attīstību, un tic Eiropai bez robežām, bez jebkāda veida barjerām, kas varētu kavēt Latvijas iedzīvotāju aktīvai līdzdalībai savas kopienas, valsts un globālā attīstībā.

Lasīt tālāk

Līga Rasnača
#1 Zemgalē

liga.rasnaca@progresivie.lv

Līga pamatdarbā strādā Latvijas Universitātē, ir Socioloģijas nodaļas asociētā profesore, vada Profesionālo maģistra programmu Sociālais darbs. Ir strādājusi gan VEF, gan valsts un pašvaldību iestādēs. Kopš akadēmiskā darba atsākšanas 2000. gadā interesējas par sociālās politikas jautājumiem: darba devēju un darba ņēmēju attiecībām, mazaizsargātām grupām darba tirgū un mājokļa politikas jautājumiem.

Lasīt tālāk

Edgars Labsvīrs
#8 Latgalē

edgars.labsvirs@progresivie.lv

Edgars ir dzimis Daugavpilī, darba gaitas sācis elektronikas un programmatūru pārdošanas biznesā. 2009. gadā ar ģimeni pārcēlās uz Rīgu, kur RISEBA ieguva bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā un maģistra grādu veselības vadībā RSU.

Lasīt tālāk

Ģirts Šolis
#2 Zemgalē

girts.solis@progresivie.lv

Ģirts plašāk sabiedrībā ir pazīstams kā režisors, aktieris, dīdžejs un mūziķis. Studējis Latvijas lauksaimniecības universitātē, Latvijas Kultūras Akadēmijā un Varšavas teātra akadēmijā, 2011. gadā ieguvis maģistra grādu mākslās, dramatiskā teātra režijas specialitātē.

Lasīt tālāk

Dainis Deigelis
Revīzijas komisijas loceklis
#6 Zemgalē

Dainis, kā pats saka, ir paspējis pieļaut visas iespējamās kļūdas, bet tas jau, laikam, dzejniekiem, kas ar prātu vai sirdi domā un jūt vairāk, ir tipiski — tāpēc arī ceļš uz moderno sociāldemokrātiju ir bijis diezgan ar daudziem sāpīgiem pieturpunktiem, kuros smagi nācies nosēsties no saviem ideāliem, un saprast, ka pārējiem pašu izkliegtie lozungi pirms vēlēšanām ir tikai netīrās korumpētās pakaļas piesegšana…

Lasīt tālāk

4000 zīmju programma

virsraksts

Teksts 1

virsraksts jauns 1

Teksts 1

virsraksts pa vidu

Teksts 2 pa vidu

virsraksts 3

Teksts 3

virsraksts jauns 1

Teksts 1

virsraksts jauns 1

Teksts 1

virsraksts pa vidu

Teksts 2 pa vidu

virsraksts 3

Teksts 3