Rīgas domes lēmumus neietekmēs no malas

PROGRESĪVIE uzmanīgi seko līdzi situācijai, kas saistīta ar AP!/PRO Rīgas domes frakcijas biedra Māra Mičerevska izstāšanos no partijas “Latvijas attīstībai” un sekojošajiem publiskajiem komentāriem. Esam aicinājuši Māri pārrunāt šos jautājumus arī domes frakcijā, lai kopīgi lemtu par labākajiem veidiem, kā nākamos četrus gadus turpināt sadarbību rīdzinieku labā.

Mārtiņa Kossoviča vadībā PROGRESĪVIE pārvalda lielāko Rīgas domes frakciju. Mēs nepieļausim, ka šīs frakcijas lēmumi tiek ietekmēti no malas. Mūsu vadībā lēmumus par Rīgas nākotni pieņems rīdzinieku ievēlētie deputāti, cilvēki ar vēlētāju dotu uzticības mandātu. Arī turpmākos četrus gadus šie lēmumi tiks pieņemti pie katram deputātam pieejama sarunu galda, nevis aizkadrā.

PROGRESĪVIE jau no dibināšanas ir apņēmušies veidot politiku pašu rokām. Mēs saprotam, ka Latvijas iedzīvotāju uzticība ievēlētajiem politiķiem ir viena no zemākajām Eiropas Savienībā. Tieši tādēļ mēs iestājamies par atklātu un godprātīgu politisko darbību, kas vairo ticību demokrātijai. Mēs turpināsim strādāt, lai atvērtu Rīgu cilvēkiem. Mēs turpināsim uzsvērt to, ka labas, atklātas pārvaldības ievērošana ir absolūts priekšnoteikums mūsu galvaspilsētas uzlabošanai. 

Mārtiņa Kossoviča vadībā partija PROGRESĪVIE pārvalda lielāko Rīgas domes frakciju. Mēs nepieļausim, ka šīs frakcijas lēmumi tiek ietekmēti no malas. Mūsu vadībā lēmumus par Rīgas nākotni pieņems rīdzinieku ievēlētie deputāti.Click To Tweet

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *