Rīgas domes AP!/PRO frakcija ievēl vadītāju – Mārtiņu Kossoviču

Rīgas domes vēlēšanās Attīstībai/Par! PROGRESĪVIE kopsaraksts guva pārliecinošu uzvaru, iegūstot 18 no 60 deputātu vietām. Partijas turpina darbu vienotā frakcijā, kuru no šodienas vadīs PROGRESĪVIE valdes loceklis Mārtiņš Kossovičs. Frakcijas vadītāja vietnieka pienākumus pildīs Viesturs Zeps.

“Ārkārtas vēlēšanās rīdzinieki pārliecinoši nobalsoja par pārmaiņām, ko domē īstenos lielākāAP!/PRO frakcija. Man ir gods uzņemties vadību pār šo dažādo profesionāļu komandu sociālās un vides jomas ekspertiem, apkaimju līderēm, kultūras un izglītības speciālistiem. Cilvēkiem, kuri līdzšinējos darbos un centienos saskārušies ar iepriekšējās domes stikla griestiem. Cilvēkiem, kuri padarīs Rīgu par godīgāku, pieejamāku un patīkamāku vietu, kur dzīvot.”

Mārtiņš Kossovičs, Attīstībai/Par! PROGRESĪVIE Rīgas domes frakcijas vadītājs.

Mārtiņš Kossovičs no apvienotā saraksta kandidēja ar otro numuru. Jaunās domes koalīcijā Attīstībai/Par! PROGRESĪVIE būs lielākais mandātu skaits 18 no 39 deputātiem. AP!/PRO frakcijas pārstāvji vadīs Mājokļu un vides komiteju, Sociālo jautājumu komiteju, Izglītības, kultūras un sporta komiteju, kā arī Finanšu komiteju.

Kossovičs apliecina, ka frakcijas deputāti būs aktīvi un plaši pārstāvēti visās Rīgas domes komitejās. Darbs pilsētas attīstības, infrastruktūras un drošības jomās ļaus mūsu frakcijai nodrošināt pilnvērtīgu Rīgas programmas īstenošanu.

Pārmaiņu koalīcijas sadarbības līgums tiks oficiāli parakstīts trešdien, 12.30. Šis līgums kopā ar Rīgas prioritāšu darbu sarakstu būs publiski pieejams. Piektdien, 2. oktobrī, jaunievēlētā Rīgas dome pulcēsies uz pirmo sēdi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *