Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde, visticamāk, ir saistāma ar savas partijas nevēlēšanos riskēt ar saviem pirmsvēlēšanu reitingiem.

PROGRESĪVIE uzskata, ka atbildība par šo notikumu ir jāuzņemas VNĪ (VAS “Valsts nekustamie īpašumi”) kapitāldaļu turētājam un finanšu ministram Jānim Reiram (Jaunā Vienotība), jo tas ir bijis politisks lēmums šo zāģēšanu novilcināt līdz brīdim, kad vēlēšanas ir beigušās. Aicinām Jāni Reiru uzņemties atbildību par šo cinisko, sabiedrības uzticību graujošo lēmumu un atklāti paziņot tā pieņēmēju vārdus. Uzskatām – ja tas netiek darīts, Jānim Reiram ir jāatkāpjas no amata.

“Koku zāģēšana Marsa parkā ir traģēdija, kuru pieļāvis valdības cinisms. Mēs ceram, ka šī ir pēdējā reize, kad valdība atļaujas tik klaji ignorēt sabiedrības un apkaimes vēlmes. Šī ir skaidra politiskā spēle, kurā zaudētāji ir Teikas apkaimes iedzīvotāji,”

saka Selīna Vancāne, Teikas apkaimes biedrības valdes priekšsēdētāja.

Saprotam, ka lēmums veikt koku zāģēšanu nākamajā darbadienā pēc Rīgas domes vēlēšanām nav nejaušība. Tas ir klajš cinisms pret sabiedrības viedokli un interesēm, šo nepopulāro lēmumu nepieņemot pirmsvēlēšanu perioda laikā.

Uzskatām, ka sadarbības trūkums starp Rīgas pašvaldību un Latvijas valdību ir viena no sāpīgākajām iesīkstējušām Rīgas problēmām. Šādi lēmumi grauj sabiedrības uzticību valdībai un iedzīvotāju demokrātiskajai iesaistei. Tas atspoguļojas arī Rīgas domes vēlēšanu zemajā aktivitātē.

PROGRESĪVIE redz iedzīvotāju uzticības demokrātiskai pārvaldībai atjaunošanu kā skaidru prioritāti. Mūsu ievēlētie Rīgas domes pārstāvji strādās, lai atjaunotu produktīvu, līdzvērtīgu un cieņpilnu sadarbību starp iedzīvotājiem, Rīgas pašvaldību un Latvijas valdību.

2 replys to Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

  1. «Valsts policija ir izbeigusi kriminālprocesu pret trim “Marsa parka” idejas aizstāvjiem – Mihailu Simvulidi, Gunitu Piterāni un Oskaru Muksimovu, informēja aktīvistu pārstāve.» urrā, vismaz šoreiz veselais saprāts ir uzvarējis! Manuprāt, demokrātijai ir jābūt. Cilvēkiem ir jāļauj paust savs viedoklis (nu, vismaz internetā anonīmajos komentāros). Nedrīkst tik rupjā veidā cilvēkiem aizspiest muti. Novēlu mūsu elites pārstāvjiem vairāk ieklausīties tautā! Dzīvosim saticīgi. Būsim draudzīgi.
    Ar zaļu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
    [Baltu Skaudības Dievs Skolnieciņš]
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
    #SkaudībasDievs #DabasMāte #koki #brīvība #demokrātija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *