Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās PROGRESĪVIE gatavi apvienot spēkus ar citām partijām

Lai galvaspilsētā panāktu tiesisku, atklātu, sociāli taisnīgu, zaļu un rīdzinieku interesēm atbilstošu pārvaldi, PROGRESĪVIE ir gatavi apvienot spēkus ar citām politiskajām partijām, kurām šīs vērtības arī ir svarīgas.

PROGRESĪVO valde uzskata, ka ārkārtas situācijā ir nepieciešama ārkārtas rīcība un politisko spēku sadarbība.

Lai gan daudzi PROGRESĪVO biedri domā, ka partijai Rīgas domes vēlēšanās būtu jāstartē atsevišķi, brīvdienās PROGRESĪVO valde pēc garām diskusijām nolēma, ka prioritāri rīdzinieku interesēs ir svarīgi veidot stiprākas partiju apvienības un sadarboties ar citām politiskajām partijām un cilvēkiem, kuri ir pierādījuši, ka arī viņiem ir svarīgs tiesiskums, atklātība un godīga pārvaldība. Vienlaikus šāds lēmums neizslēdz iespēju partijai vēlēšanās startēt individuāli.

«Ņemot vērā, ka šīs vēlēšanas būs ārkārtas, valdē lēmām, ka šoreiz savas — jaunas, spēcīgas, attīstības stadijā esošas partijas — intereses ir jānoliek otrajā plānā. Šobrīd svarīgākas par mūsu, PROGRESĪVO, ideoloģisko nostiprināšanos ir rīdzinieku intereses.

Mēs apzināmies — ja neveidosim vienotu vēlēšanu sarakstu kopā ar cilvēkiem, kam arī tiesiskums, atklātums un godīga pārvaldība ir pirmajā vietā, līdzšinējā Rīgas izsaimniekošana un cilvēkiem nelabvēlīgas vides veidošana var turpināties, un to mēs negribam,» saka PROGRESĪVO valdes līdzpriekšsēdētājs Edmunds Cepurītis.

PROGRESĪVIE nāks ar savu piedāvājumu, kā pilsētu padarīt labvēlīgāku cilvēkiem, kā pilsētā ļaut ienākt dabai, kā sakārtot brūkošo pilsētas infrastruktūru un kā cīnīties pret korupciju. PROGRESĪVIE jaunajā pilsētas varā īstenos ienākumu taisnīguma principus, nepieļaudami, ka pašvaldības uzņēmumos, kapitālsabiedrību vadības amatos iekārtotie darbinieki saņem nekontrolējami un nesamērīgi lielu atalgojumu, kamēr pašvaldības bērnudārzu darbinieki, pirmsskolu skolotājas, auklītes, pilsētas sociālie darbinieki saņem atalgojumu, kas pašiem liek pretendēt uz pašvaldības sociālo palīdzību. Rīgai ir jākļūst par paraugu visai Latvijai kā pilsētai, kurā rūp ikkatra cilvēka labklājība.

PROGRESĪVIE ir 2017. gada 25. februārī dibināta politiskā partija, kas iestājas par sociāldemokrātisku un zaļu politiku. Partija veiksmīgi startēja 13. Saeimas vēlēšanās, iegūstot 2,6% vēlētāju atbalstu, un tādējādi izcīnīja valsts finansējumu.

2 replys to Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās PROGRESĪVIE gatavi apvienot spēkus ar citām partijām

  1. Apsveicu ar gudru un nepieciešamu, lai arī smagu lēmumu. Ceru, ka mums izdosies veiksmīga sadarbība rīdzinieku labā.

  2. Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet!.. Pareizs lēmums! Tā turēt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *