13. Saeimas vēlēšanās sadarbosimies ar Latgales partijas Daugavpils nodaļu

PROGRESĪVIE un Latgales partijas Daugavpils nodaļa ir vienojušies par sadarbību 13. Saeimas vēlēšanās. Atbilstoši PROGRESĪVO valdes lūgumam Latgales partijas Daugavpils nodaļa nominēs vairākus savus biedrus startam PROGRESĪVO sarakstā 13. Saeimas vēlēšanās.

No Latgales partijas biedru vidus ar trešo numuru PROGRESĪVO sarakstā Latgalē startēs jaunatnes sabiedriskā darbiniece, Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļas vadītāja Gunita Vanaga, ar piekto numuru startēs pilsētplānošanas eksperte Inta Ruskule un ar astoto numuru — Neatliekamās medicīniskās palīdzības Latgales reģionālā centra darbinieks Roberts Portnojs.

PRORGESĪVO Latgales saraksta līdere Agnese Logina pauda gandarījuma par sadarbības izveidošanos Daugavpilī: “Latgales partijas biedriem, kas piekrituši startēt kopā ar PROGERSĪVAJIEM, ir patiesi tuvas sociāldemokrātiskas idejas. Priecājos par pleca un līdzgaitnieku atbalsta sajūtu, ko guvu no jaunajiem cīņubiedriem Daugavpilī. Sadarbojoties noteikti būsim spēcīgāki, iestājoties par vienlīdzīgāku un godīgāku Latviju un Latgali”.

PROGRESĪVO priekšsēdētājam un Ministru prezidenta amata kandidātam Robertam Putnim, kā arī PROGRESĪVO saraksta Latgales pirmajai kandidātei Agnesei Loginai apmeklējot Latgales partijas Daugavpils nodaļu un tiekoties ar nodaļas vadītāju Jāni Lāčplēsi un citiem Latgales partijas biedriem, tika panākta vienošanās par savstarpēju koordinēšanos un sadarbību vēlēšanu kampaņā.

Politiskās partijas apstiprināja, ka tās vieno tādas politiskās vērtības kā brīvība, solidaritāte, vienlīdzība, progress, daba un dzīvei un dabai labvēlīga vide un ka tās pievērsīs īpašu uzmanību reģionālajai attīstībai, jo īpaši pievēršot uzmanību efektīvai ES struktūrfondu izmantošanai un Latgales attīstības stratēģijas 2030 īstenošanai.

PROGRESĪVO sarakstā Latgalē startēs virkne novadā plašāk pazīstamu personību. Ar ceturto numuru startēs valodnieks Toms Trasūns, ar sesto — Daugavpilī plaši pazīstamais sabiedriskais darbinieks Valdis Kudiņš, bet ar desmito numuru — Nacionālā veselības dienesta direktores vietnieks, veselības politikas eksperts Edgars Labsvīrs. Kopumā šobrīd PROGRESĪVO Latgales sarakstā ir izvirzīti 12 kandidāti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *