PROGRESĪVIE rūpīgi seko līdzi informācijai par Mičerevska paziņojumiem

PROGRESĪVIE turpina sekot līdzi informācijai par partijas “Latvijas Attīstībai” bijušā biedra Māra Mičerevska paziņojumiem par savas bijušās partijas finansēšanu. 

Īstenojot kopīgu kampaņu ar partiju apvienību “Attīstībai/Par!” Rīgas domes vēlēšanās, PROGRESĪVIE finansēja izdevumus proporcionāli kandidātu skaitam kopējā sarakstā. PROGRESĪVIE var garantēt katra mūsu partijas pārvaldībā gūtā centa atbilstību partijas stingrajiem ziedojumu pieņemšanas principiem un Latvijas tiesību normām.

PROGRESĪVIE vienmēr ir likuši uzsvaru uz mazo ziedojumu piesaisti no biedriem, vēlētājiem un atbalstītājiem. Šādus ziedojumus mēs uzskatām par vienu no priekšnoteikumiem plašākai sabiedrības iesaistei politikas veidošanā un uzticības atjaunošanai demokrātiskajām vērtībām Latvijā.

“Attīstībai!/Par!” kampaņas finansējuma daļas atbilstību tiesību un ētikas normām kontrolē šīs apvienības partijas – “Latvijas attīstībai”, “Kustība Par!” un “Izaugsme”. Jebkādi partiju finanšu likuma pārkāpumi kampaņas līdzekļu piesaistē būtu rupjš kopīgā saraksta vienošanās pārkāpums. Ja ziņas par nelikumīgu “Latvijas Attīstībai” finansēšanu apstiprināsies, tas būs nopietns pamats pārskatīt sadarbību Rīgas domē. 

Lēmumus par Rīgas domes frakcijas darbu PROGRESĪVIE apspriedīs plašāk tiklīdz būs pieejams vairāk informācijas no tiesībsargājošām iestādēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *