PROGRESĪVIE rīko “Apgriezto kažoku akciju” par godīgu politiku

PROGRESĪVIE ceturtdien, 6.decembrī no pulksten 9.30 pie Saeimas rīkos “Apgriezto kažoku akciju”. Tādējādi PROGRESĪVIE norādīs uz partiju intrigās iestrēgušo valdības veidošanas procesu un nesen notikušās priekšvēlēšanu kampaņas liekulīgo un maldinošo raksturu.

PROGRESĪVIE ar akciju vēlas atgādināt par 13. Saeimā ievēlēto partiju priekšvēlēšanu solījumiem, kuri ir tikuši pārkāpti jau pirmajās pēcvēlēšanu dienās. Ar akciju PROGRESĪVIE vēlas vērst vēlētāju uzmanību uz augstas diskusiju kultūras vērtību demokrātijā, kā arī norādīt uz populisma riskiem, kas grauj uzticēšanos politikai un demokrātiskajai valsts iekārtai.

Vienlaikus PROGRESĪVIE aicinās vēlētājus prasīt atbildību no ievēlētajiem politiķiem, lai viņi partiju savstarpējo intrigu un aizkulišu spēļu vietā steidzami pievērstos nabadzības novēršanai, nevienlīdzības mazināšanai, krīzes risināšanai veselības aprūpes sistēmā un vides apdraudējumam klimata pārmaiņu rezultātā.

1 reply to PROGRESĪVIE rīko “Apgriezto kažoku akciju” par godīgu politiku

  1. Nu, SUPER!!! Malači!!! Piekrītu un esmu gatavs parakstīties zem katra vārda. Ļoti laba doma un akcijas ideja. Vien žēl, ka neesmu Rīgā. Mīļie rīdzinieki, jums būtu jāņem dalību tādās akcijās gan savā, gan mūsu vietā, bet uz vērēnīgām un liktenīgām akcijām mēs arī būsim klāt. Vēlu veiksmi un … SKAĻU REZONANSI!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *