PROGRESĪVIE pieprasa valdības rīcību – zinātnē balstīti lēmumi vai demisija

Oktobra sākums iezīmējās ar paredzamu Covid-19 izplatības pieaugumu un jau mēnešiem novēlotu, nepietiekamu valdības rīcību pandēmijas ierobežošanā. PROGRESĪVIE pieprasa valdībai nekavējoties pieņemt tiesisko regulējumu, kas atbilst ekspertu ieteiktajiem modeļiem. Pretējā gadījumā valdībai ir jādemisionē.

 

Kariņa valdībai ir jāuzņemas pilna atbildība par esošo epidemioloģisko situāciju un krīzes stāvokli slimnīcās. Situācija bija paredzama jau vismaz kopš jūnija, bet valdības rīcība bija vāja vai biežāk nekāda. Tādēļ valdībai ir steidzami jāīsteno ekspertu ieteikumi – stingrāki ierobežojumi, kas novērš slimības izplatīšanos, un strauja, mērķtiecīga vakcinēšanās veicināšana. Ja tas netiek darīts, tad vienīgais ceļš ir valdības demisija.

– Atis Švinka, PROGRESĪVIE līdzvadītājs

 

Valdības līdzšinējā rīcībā PROGRESĪVIE saskata ekspertu dekoratīvu pieaicināšanu un viņu ieteikumu ignorēšanu. Baidoties no agresīvu populistu darbībām politiskajā arēnā, valdība ir pieņēmusi virkni novēlotu un nekonsekventu lēmumu. Šī neizlēmība var novest veselības aizsardzības sistēmu pie sabrukuma. Cietīs arī cilvēki, kas var nonākt slimnīcās ar Covid-19 nesaistītu veselības problēmu dēļ – daudzi no kuriem ir godprātīgi vakcinējušies. 

 

PROGRESĪVIE uzsver – lai mazinātu krīzes sekas, nepieciešams konsekventi ievērot ekspertu ieteikumus. Latvijā ir jāpanāk klātienes kontaktu samazinājums. Jāievieš plašāka vakcinācijas pieejamība reģionos, skaidrojoša, pārliecinoša informatīvā kampaņa par vakcīnu drošību. Ir jāstiprina esošo noteikumu, masku lietošanas un pulcēšanās prasību stingra ievērošana un kontrole.

PROGRESĪVIE jau iepriekš ir norādījuši uz nepietiekamu valdības rīcību pandēmijas ierobežošanā. Paredzamu problēmu ignorēšana noved gan pie veselības sistēmas pārslodzes, gan reakcionāra, valsts drošību apdraudoša populisma veicināšanas. Valdībai ir pēdējais laiks ieklausīties ekspertos, lai nepakļautu Lavijas sabiedrību nesamērīgām briesmām un potenciālam veselības aprūpes sistēmas sabrukumam.

  

 

1 reply to PROGRESĪVIE pieprasa valdības rīcību – zinātnē balstīti lēmumi vai demisija

  1. Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
    Svētīgi, Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
    Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
    #vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš #LatvjuDievuTemplis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *