PROGRESĪVIE kongresā iepazīstinās ar Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātiem

PROGRESĪVIE 2019.gada 26.janvāra Pārstāvju sapulcē (ikgadējā kongresā) iepazīstinās ar saviem Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātiem.

 

Pārstāvju sapulci apmeklēs un apsveikuma uzrunu teiks Eiropas Parlamenta Zaļo un Eiropas Brīvās apvienības grupas ģenerālsekretāre Vula Tsetsi, kā arī Lietuvas Sociāldemokrātiskās partijas padomes locekle Vilma Vaitiekunaite un Igaunijas sociāldemokrātiskās partijas pārstāvis.

 

PROGRESĪVO Eiropas Parlamenta sarakstu līderi kopā ar ārvalstu viesiem iztirzās Eiropas politikas nākotnes jautājumus diskusijā, kuru vadīs Ārpolitikas institūta direktors profesors Andris Sprūds.      

 

Pārstāvju sapulces otrajā daļā PROGRESĪVIE plāno padziļinātas diskusijas par partijas pamatprogrammu. Vienlaikus ir paredzēts diskutēt arī par Eiropas programmu.

 

PROGRESĪVIE ir 2017.gada 25.februārī dibināta politiskā partija, kas iestājas par sociāldemokrātisku un zaļu politiku. Partija izveidojās uz tāda paša nosaukuma biedrības pamata, kas tika dibināta 2011.gadā.

 

PROGRESĪVIE veiksmīgi startēja 13. Saeimas vēlēšanās iegūstot 2,6% vēlētāju atbalstu un attiecīgi ar 2019.gadu saņem valsts finansējumu. 

PROGRESĪVAJIEM ir reģionālās nodaļas Aizputē, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, kā arī Beļģijā. Aizputē un Mārupē PROGRESĪVIE ir pārstāvēti arī pašvaldību domēs. Šobrīd partijai ir vairāk nekā 600 biedru.

 

2017.gada nogalē PROGRESĪVIE nosūtīja iesniegumu Eiropas Sociāldemokrātisko partiju apvienībai (PES) ar lūgumu tikt uzņemtiem organizācijā. Vienlaikus PROGRESĪVIE ir izveidojuši sadarbību ar Eiropas Zaļo partiju. PROGRESĪVO priekšsēdētājs Roberts Putnis bija viesis Eiropas Zaļo partijas Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņas atklāšanā Berlīnē 2018.gada novembrī.     

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *