PROGRESĪVIE ievēl jaunu Rīgas nodaļas valdi un vēlēšanu saraksta līderi

Sestdien, 1. februārī, politiskā partija “Progresīvie” ievēlēja jaunu Rīgas nodaļas valdi, un par nodaļas vadītāju kļuva Mārtiņš Kossovičs, kurš būs arī Rīgas domes vēlēšanu saraksta līderis.

Tāpat Rīgas nodaļas valdē ievēlēta Terēze Gruntmane, Agnese Logina, Boriss Kaigorodovs un Justīne Panteļējeva. Tika prezentēts arī Rīgas kampaņas moto – “Atvērsim Rīgu cilvēkiem!”

Partija joprojām turpina sarunas ar citiem politiskajiem spēkiem par iespējamo sadarbību, vistālāk sarunās nokļūstot ar “Attīstībai/Par”.

Mārtiņš Kossovičs, “Progresīvo” Rīgas nodaļas vadītājs, komentē savu gatavību vest Progresīvos uz Rīgas domi:

Jebkura krīze ir pārmaiņu laiks – jāprot izmantot tās sniegtās iespējas un jārīkojas. “Progresīvie” aktīvi sadarbojas ar dažādu jomu speciālistiem, lai izstrādātu un tuvā nākotnē ieviestu pārmaiņas, kas atvērs un reformēs Rīgas domi. Divi tūkstoši desmitie gadi ir aizvadīti – divdesmitie Rīgā būs atvērtības un pārmaiņu laiks.

Mārtiņš Kossovičs uzsver: “Pašreizējā dome ir aizspēlējusies pārāk tālu – netiek sasauktas komitejas sēdes un pieņemti ikdienas lēmumi. Nedrīkst šaubīties par Rīgas domes vēlēšanām tuvāko trīs mēnešu laikā.”

“Partijām, kas nav iesaistītas koruptīvos skandālos, ir jāsanāk kopā un jāvienojas ne tikai par to, kā gāzt varu domē, bet arī par steidzami darāmajiem darbiem. Jāvienojas, kā pārvarēt krīzi bankrotam tuvu esošajā uzņēmumā “Rīgas satiksme”. Kopīgi jāizstrādā skaidrs rīcības plāns, kā savest kārtībā brūkošo pilsētas satiksmes infrastruktūru, kā padarīt pilsētvidi cilvēkiem un dabai draudzīgu un drošu. Šiem jābūt partiju apvienību centrālajiem jautājumiem.”

Tāpat Rīgas nodaļas valdē ievēlēta uzņēmēja un modes māksliniece Terēze Gruntmane, stratēģiskās pilsētu plānošanas eksperte Justīne Panteļējeva, Rīgas Kino muzeja kuratore Agnese Logina un Boriss Kaigorodovs, uzņēmējs, kurš nesen atgriezies no desmit gadu pieredzes Lielbritānijā.

Rīgas nodaļas vadītājs Kossovičs arī norādīja, ka partija joprojām turpina sarunas arī ar citiem politiskajiem spēkiem par iespējamo sadarbību:

“vistālāk sarunās patlaban esam tikuši ar “Attīstībai/Par”. Ja mums izdosies vienoties par līdzvērtīgu programmu un mūsu politiskās idejas saskanēs, iespējams, spersim drosmīgākus soļus ceļā uz sadarbību, bet pagaidām sarunas vēl turpinās.”

Par gaidāmo Rīgas domes vēlēšanu moto Progresīvie izvēlējās “Atvērsim Rīgu cilvēkiem!”. Ar šo moto partija vēsta, ka atvērta Rīga nozīmē pārdomātu apkaimju attīstību, zaļu vidi, pilsētas pārvaldi, kas strādā iedzīvotāju interesēs, un cieņpilnu un pieejamu sociālo atbalstu. Progresīvie ar šo saukli vēlas iezīmēt kontrastu starp pašreizējo, izsaimniekoto Rīgu un pozitīvo, iespēju pilno nākotnes Rīgu, kuru mēs vēlamies veidot. Tāpat Progresīvie aicina rīdziniekus un savus atbalstītājus izteikt savas versijas par to, ko viņiem nozīmē “Atvērta Rīga”.

Progresīvo Rīgas nodaļas vadītājs Mārtiņš Kossovičs ir pieredzējis uzņēmējs, kurš darbojas optikas nozarē un savos uzņēmumos nodarbina vairāk nekā 150 darbinieku. Mārtiņš Kossovičs bija arī viens no biedrības “Progresīvie” dibinātājiem pirms vairāk kā astoņiem gadiem, un 2017.gadā bija starp partijas dibinātājiem.

1 reply to PROGRESĪVIE ievēl jaunu Rīgas nodaļas valdi un vēlēšanu saraksta līderi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *