PROGRESĪVIE ieceļ ģenerālsekretāru un izvirza stratēģiskās prioritātes

Par politiskās partijas PROGRESĪVIE ģenerālsekretāru ar valdes lēmumu apstiprināts Miroslavs Kodis. No 2003. līdz 2014. gadam Miroslavs strādājis Latvijas Televīzijas ziņu dienestā. Līdz šim partijā Miroslavs aktīvi darbojies komunikācijā un Ārpolitikas darba grupas līdzvadīšanā.

Partijas līdzvadītāja Antoņina Ņenaševa ar gandarījumu komentē valdes lēmumu:

„Miroslavs mums jau ilgi ir pazīstams kā pieredzējis, profesionāls žurnālists. PROGRESĪVIE ir liels gandarījums, ka cilvēks, kurš lieliski pārzina Latvijas politisko vidi un tās bieži vien apšaubāmo reputāciju, ir izvēlējies tieši mūs kā partiju, kas spēj to izmainīt. Mums ir pārliecība, ka Miroslavs kā ģenerālsekretārs palīdzēs mums augt un sasniegt jaunus augstumus.”

Pats Miroslavs par jaunā amata prioritātēm uzskata iespējamās Rīgas domes vēlēšanas un partijas izaugsmi reģionos. Miroslavs Kodis šos izaicinājumus skata optimistiski: “Partijai PROGRESĪVIE ir stipra un profesionāla Rīgas komanda, un man nav šaubu par PROGRESĪVIE iekļūšanu Rīgas domē. Mums ir potenciāls sasniegt desmit vietas, mēs darīsim visu iespējamo lai tās nopelnītu, turpinot uzrunāt rīdziniekus ar mūsu pilsētvides, zaļajām un sociālajām idejām. Bet ar to mums nepietiek, jo ir svarīgi, lai progresīvas un zaļas idejas tiktu realizētas arī citās Latvijas pilsētas un reģionos. Tāpēc viens no maniem uzdevumiem ģenerālsekretāra amatā ir jauno biedru piesaiste un partijas reģionālo nodaļu izveidošana un attīstība, protams, domājot par nākamgad plānotajām pašvaldību vēlēšanam.”

Ģenerālsekretāra loma ir palīdzēt partijas administratīvajos un ikdienas darbos, tās izaugsmes un attīstības koordinācija un nodrošināšana. Iepriekš PROGRESĪVIE ģenerālsekretāra funkcijas pildīja Roberts Putnis, kurš darbojās arī kā partijas vadītājs.

Miroslavs Kodis vairāk kā desmit gadus bija viens no redzamākajiem LTV1 un LTV7 korespondentiem. Patlaban viņš vada savu ceļojumu uzņēmumu – SIA „Easy Travel Latvia”. Miroslavs ir Liepājā dzimis poļu izcelsmes latvietis, kurš jau ilgstoši interesējas par ceļošanu un politiku un vada arī Latvijas oficiālo Eirovīzijas fanu klubu.

PROGRESĪVIE ir 2017. gada 25. februārī dibināta politiskā partija, kas iestājas par sociāldemokrātisku un zaļu politiku. Partija veiksmīgi startēja 13. Saeimas vēlēšanās, iegūstot 2,6% vēlētāju atbalstu, un tādējādi izcīnīja valsts finansējumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *