Roberts Putnis — mūsu ģenerālsekretārs

Ar divu klipu palīdzību partija PROGRESĪVIE šodien informē, ka Roberts Putnis kļuvis par partijas ģenerālsekretāru. Putnis iepriekš vadījis Kultūras ministrijas Mediju politikas nodaļu un sabiedrību par atklātību DELNA. Viņš ir politiskās partijas PROGRESĪVIE biedrs kopš tās dibināšanas un atsaucies partijas valdes aicinājumam kļūt par partijas ģenerālsekretāru.

“Esam gandarīti, ka Roberts Putnis, kurš četrus gadus vadījis sabiedrību par atklātību DELNA, spēs veltīt savas politiskās prasmes mūsu ideāliem — cīņai par tiesisku, sociāli taisnīgu un dabu saudzējošu valsti. Kopā varēsim efektīvāk virzīt uz priekšu mūsu partijas piedāvājumus par reformām prokuratūrā, Valsts Ieņēmumu dienestā un veselības aprūpes nozarē. Ar dzīves un darba pieredzi citviet Eiropā Roberts arī lieliski saprot, ka patiesi progresīvs nodoklis ir atslēga tādai nākotnei, kur neviens nav spiests emigrēt no Latvijas,” Putņa kļūšanu par partijas ģenerālsekretāru komentē PROGRESĪVO priekšsēdētājs Māris Graudiņš.

Par savu lēmumu Roberts Putnis paziņojis ar divu videoklipu starpniecību savā oficiālajā Facebook vietnē fb.me/putnisroberts. Videoklipi redzami arī partijas Youtube kanālā: https://www.youtube.com/user/progresivie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *