PROGRESĪVIE dibina Siguldas novada nodaļu

Sestdien, 14. novembrī, partijas PROGRESĪVIE biedri un atbalstītāji tiksies neklātienē, lai dibinātu jaunā Siguldas novada nodaļu un apspriestu novadā paveicamos darbus. Aicinām sabiedriski aktīvus Siguldas, Krimuldas un Inčukalna iedzīvotājus mums pievienoties. PROGRESĪVIE Siguldas novada prioritātēs iekļauj kvalitatīvākus publiskos iepirkumus, infrastruktūras uzlabošanu, labāku pārvaldību un kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu.

“Siguldas novads ir bagāts ar dabas vērtībām un bagāts ar zinošiem, pilsoniski aktīviem iedzīvotājiem. Ar patiesi zaļu iepirkumu, ar pārdomātu rīcību dabas vērtību saglabāšanas labā un ar iedzīvotāju līdzdalību Siguldas novads var kļūt par paraugu visai Latvijai.”

Edmunds Cepurītis, PROGRESĪVIE līdzvadītājs

Jaunās nodaļas dibināšanu organizēs jurists un tūrisma jomas speciālists Māris Čapkēvičs. Māris ir ilggadējs PROGRESĪVIE biedrs, kurš savā dzimtajā novadā vēlas uzlabot iedzīvotāju pašpārvaldi un piederības novadam apziņu.

“Ikviena pašvaldība ir mozaīkas gabaliņš, caur kuru iedzīvotājiem ir iespējams piedalīties lēmumu pieņemšanā un sajust demokrātiskas sabiedrības nozīmi. Lai panāktu veiksmīgas pārmaiņas valsts līmeņa politikā, sākotnēji ir svarīgi ieviest taisnīgas politikas principus arī pašvaldībās – vienībās, kurās mēs kā iedzīvotāji visskaidrāk varam saredzēt mūs pašus.

Māris Čapkēvičs, PROGRESĪVIE biedrs

PROGRESĪVIE uzskata, ka šis novads iekļauj jaunas attīstības iespējas, apvienojot 30 tūkstošus iedzīvotāju kultūrvēsturiski nozīmīgā teritorijā, kas ietver Siguldas, Krimuldas un Turaidas vēsturiskos pilskalnus. Vienlaikus, lai īstenotu Siguldas novada perspektīvu tautsaimniecībā un tūrismā, ir atklāti jārunā par pašvaldības ieprikumiem un darbu kvalitāti un caurskatāmību. Šo principu trūkums manāms problemātiskajā serpentīna ceļa būvniecībā un tam piesaistītā nogruvušā Gaujas ceļa pārbūvē.

Mēs pulcējam sabiedriski aktīvus cilvēkus, kam ir svarīga dabas aizsardzība, sociālā vienlīdzība un godīga pārvaldība. Esam atvērti sadarbībai ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem visos Latvijas novados. Uzzini vairāk – Progresīvas pašvaldības vīzija 2021.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *