PROGRESĪVIE biedri lēmuši par sadarbības turpināšanu ar Attīstībai/Par!

Šodien noslēgusies PROGRESĪVIE biedru aptauja, kurā piedalījās teju 200 biedru, no kuriem izteikts vairākums atkārtoti pauda atbalstu kopējam startam ar partiju apvienību Attīstībai/Par!

PROGRESĪVIE par atkārtotu balsojumu lēma pēc tam, kad Augstākā tiesa atstāja spēkā Mārtiņam Bondaram nelabvēlīgo spriedumu maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā, kam nesekoja politiķa atkāpšanās no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas vadības. PROGRESĪVIE aicināja Bondaru atkāpties no amata.

Mēs šim jautājumam piegājām ļoti atbildīgi, un visu iepriekšējo nedēļu partijā notika diskusijas, kuras noslēdza biedru saruna sestdien ar Mārtiņu Staķi.  Redzu, ka mūsu biedri ir novērtējuši iesākto darbu, paužot savu atbalstu tālākai sadarbībai,” norāda PROGRESĪVIE Rīgas nodaļas vadītājs Mārtiņš Kossovičs.

“Šī diskusija bija ļoti nepieciešama. Vērtēju to kā partijas spēku. PROGRESĪVIE vienmēr ir bijis svarīgi pārrunāt lēmumus plašā lokā, un regulāra visu biedru iesaiste svarīgu lēmumu pieņemšanā ir partijas iekšējās demokrātijas pamats,”

saka PROGRESĪVIE līdzpriekšēdētājs Edmunds Cepurītis.

Aptaujas rezultāts un biedru atbalsts ļauj PROGRESĪVIE šovakara valdes sēdē lemt par sadarbības turpināšanu ar Attīstībai/Par! Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās.

“Pirms balsojuma es aicināju PROGRESĪVIE biedrus apzināties, cik izšķiroša var būt mūsu partijas loma šajās vēlēšanās. Tikai partijām sadarbojoties jau pirms vēlēšanām, būs iespējama ilgi gaidītā varas nomaiņa Rīgā. Daudzas politiskās partijas ir izvēlējušās doties vieglāko ceļu – nesadarboties. Jāatceras, ka mums ir kopējs mērķis – pārtraukt ilggadējo nesaimnieciskumu Rīgā, sagatavot pilsētu Covid-19 radīto problēmu pilnīgai pārvarēšanai un mazināt krīzes sekas,” pauž Mārtiņš Kossovičs.

PROGRESĪVIE un Attīstībai/Par! (AP!/PRO) februārī lēma par kopīga Rīgas domes vēlēšanu saraksta veidošanu, šādi atbildot sabiedrībā pastāvošajam pieprasījumam pēc līdzīgi domājošu partiju apvienošanās galvaspilsētas pašvaldības ārkārtas vēlēšanās. Saraksts apvieno 63 lietpratīgus un aktīvus cilvēkus ar pasaules pieredzi un izglītību. Atvērtajam sarakstam pievienojušies arī bezpartejiski nozaru speciālisti un Rīgas apkaimju līderi. AP!/PRO kandidāti vienojušies Rīgas mēra amatam izvirzīt saraksta pirmo numuru Mārtiņu Staķi.

Relīzei izmantotā fotogrāfija tapusi 2019. gada septembrī biedru pārstāvju sapulcē, kur tika ievēlēta jauna partijas valde.

1 reply to PROGRESĪVIE biedri lēmuši par sadarbības turpināšanu ar Attīstībai/Par!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *