PROGRESĪVIE apstiprina jaunu ģenerālsekretāri – Lelde Vaivode

PROGRESĪVIE apstiprinājuši amatā jaunu ģenerālsekretāri – Leldi Vaivodi. Leldei ir ilggadēja pieredze nevalstisko organizāciju sektorā, starptautisko projektu izstrādē un vadībā. Līdz šim Lelde strādājusi par attīstības programmu vadītāju sieviešu tiesību biedrībā “Centrs MARTA”, viņa aktīvi darbojusies arī izglītības programmā “Iespējamā misija” un Vides izglītības fondā.

“Es patiesi priecājos, ka varu darboties organizācijā, kas atbilst manām svarīgākajām vērtībām – sociālajam taisnīgumam, līdztiesībai, cieņai un godīgumam. Arvien vairāk Latvijas iedzīvotājiem, tostarp arī man, PROGRESĪVIE ir tas politiskais spēks, kuram varu savu balsi uzticēt ar pārliecību un bez grūtiem kompromisiem. Būdama ģenerālsekretāre, es strādāšu, lai palielinātos mūsu atbalstītāju skaits,  tiktu veicināta biedru līdzdalība, mazo, neatkarīgo ziedojumu piesaiste un gatavība pašvaldību un 2022. gada Saeimas vēlēšanām.”

Lelde Vaivode, PROGRESĪVIE ģenerālsekretāre

Kā svarīgas ģenerālsekretāra amata prioritātes Lelde uzsver arī darbu ar esošajām un jaunizveidotajām reģionālajām nodaļām, sadarbības veicināšanu ar domubiedriem Latvijā un ārvalstīs, kā arī sabiedrības uzticības demokrātiskajiem procesiem palielināšanu.

Kopš gada sākuma PROGRESĪVIE ģenerālsekretāra pienākumus veica Miroslavs Kodis, kura vadībā partija guva pārliecinošu uzvaru Rīgas domes vēlēšanās un attīstīja jaunas reģionālās nodaļas. No oktobra Miroslavs ir viens no Rīgas domes deputātiem un Satiksmes un transporta lietu komitejas vadītāja vietnieks.

“Esmu gandarīts, ka šajā izaicinājumiem pilnajā gadā PROGRESĪVIE izcili startēja Rīgas domes vēlēšanās, spējot vienlaikus attīstīt un atjaunot reģionālās nodaļas un paplašinot darbu Smiltenē, Liepājā, Ogrē, Siguldā un citur. Es ceru turpināt iesākto sadarbību ar šīm reģionālajām nodaļām, jo drīz mūs gaida pašvaldību vēlēšanas. Novēlu Leldei veiksmi un panākumus jaunajā darbā – viņas darbaspējas un pieredze nevalstiskajās organizācijās mums ir lielisks ieguvums.”

Miroslavs Kodis, PROGRESĪVIE Rīgas domes deputāts

Partijas ģenerālsekretārei ir administratīva funkcija, lai nodrošinātu koordināciju un sadarbību starp biedriem, darba grupām, partneriem un darbiniekiem. Ģenerālsekretāre arī nodarbojas ar finansējuma pārvaldi, ikdienas organizatoriskajiem darbiem un partijas izaugsmes veicināšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *