PROGRESĪVIE apmeklē Jūrmalas domi

Šodien uz Jūrmalas domes sēdi ieradās PROGRESĪVIE pārstāvji un idejas atbalstītāji, cerot sadzirdēt, kādas darbības pašvaldība plāno veikt Slokas ugunsgrēkā cietušo iedzīvotāju atbalstam un atbildīgo personu saukšanai pie atbildības.

Akcijas dalībnieki ieradās tērpti melnā, kas simbolizē skumjas par dabai nodarīto kaitējumu. Līdzi bija paņemti tumši baloni un atkritumu maisi, kas simbolizē atkritumu kalnus un ugunsgrēka dūmus, bet aizlīmētās mutes simbolizēja vārda brīvības ierobežojumu formālu iemeslu dēļ. Pēc domes sēdes akcijas dalībnieki domes deputātiem un citiem interesentiem izplatīja informāciju par pasākuma iemesliem.

Sākotnēji akcijas vietā bija iecerēts pikets, kuru Jūrmalas pašvaldība nesaskaņoja formālu iemeslu dēļ – pieteikums tika iesniegts 9, nevis 10 darba dienas pirms paredzētā pasākuma. Mūsuprāt, šāda kārtība ierobežo iespējas izteikties, jo piketa pieteikumam 2 nedēļas ir ļoti ilgs laiks.

Jūtot līdzi ugunsgrēkā tieši cietušo māju īpašniekiem un redzot sevi kā dabas daļu, akcijas dalībnieki plāno turpināt mudināt Jūrmalas domi ne vien efektīvāk atbalstīt ugunsgrēkā cietušo īpašumu iedzīvotājus, bet arī noskaidrot un saukt pie atbildības tās amatpersonas, kuru rīcības dēļ šāda katastrofa bija iespējama. Nākamā Jūrmalas domes sēde ir 10. augustā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *