Piesakām progresīvas pārmaiņas Ogres novadā

22. oktobrī partijas biedri un atbalstītāji tikās Ogrē, lai liktu pamatus apvienotā Ogres novada nodaļai. Nodaļā ietilpst Ogres valstspilsēta, Ikšķiles, Lielvārdes un Ķeguma pilsētas un pievienotie pagasti. Šī nodaļa apvienos sabiedriski aktīvus, sociāli atbildīgi un zaļi domājošus Ogres reģiona cilvēkus.

“PROGRESĪVIE saprot, cik svarīgi ir apvienotajā Ogres novadā iedibināt atvērtas un demokrātiskas tradīcijas. Jaunā, apvienotā Ogres novada dome nedrīkst domāt tikai par Ogres pilsētas jautājumiem. Nevēlamies pieļaut, ka novadu reformas rezultātā Ogres novadā veidojas vietas, kuras kļūst par pašvaldībai pakļautiem “mazajiem brāļiem”. Ir jāveido cieša, vienlīdzībā un savstarpējā izpratnē balstīta sadarbība ar visiem.” 

Igors Kļaviņš, PROGRESĪVIE valdes loceklis

Mēs vēlamies īpaši uzsvērt mājokļu pieejamību un pašvaldības atbalstu mājokļu uzturēšanā, kā arī godīgas pārvaldības jautājumus. Līdzšinējais Ogres domes sastāvs izcēlies ar aizdomīgiem dokumentiem, neskaidriem darījumiem un dīvainiem pārpratumiem – mēs uzskatām, ka neviens Latvijas novads neiegūst no tādas domāšanas, kas “ļauj zagt, kamēr atdod arī pilsētai”. Arī Ogres novadā mēs piedāvāsim Progresīvas pašvaldības vīziju, kas iekļauj efektīvu un caurskatāmu pārvaldi, funkcionālus un kvalitatīvus mājokļus, dabas vērtību saglabāšanu, sociālo atbalstu un iedzīvotāju tiesības uz pilnvērtīgu kultūru un izglītību visos Latvijas novados. 

“PROGRESĪVIE piesaka pārmaiņas Ogrē. Šis novads ir izaicinājumu priekšā, jo reformas rezultātā mainīsies tā ģeogrāfija, pārvalde un iespējas. Vēlamies Ogrē ienest jaunas vēsmas, tādēļ aicinām domubiedrus mums pievienoties – kopā mēs varam pierādīt, ka “politiku pašu rokām” ir iespējams realizēt ne tikai Rīgā, bet arī Latvijas novados!”

Antoņina Ņenaševa, PROGRESĪVIE līdzvadītāja

Aicinām domubiedrus un sabiedriski aktīvus cilvēkus pievienoties, lai kopīgiem spēkiem turpinātu viest pārmaiņas Latvijas politikā!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *