PROGRESĪVIE pateicas par vēlētāju uzticību!

Paldies! Paldies tiem, kuri ticēja, paldies tiem, kuri piedalījās un atbalstīja! Šī ir vēsturiska uzvara un mēs esam apņēmības pilni attaisnot vēlētāju uzticību!

Pēc saskaitītajām balsīm visos vēlēšanu iecirkņos, Attīstībai/Par! un PROGRESĪVIE kopsaraksts ir guvis vislielāko vēlētāju atbalstu. Savukārt mēra amata kandidāts Mārtiņš Staķis ir saņēmis nepārprotamu mandātu ieviest pārmaiņas Rīgā kā visatbalstītākais deputātu kandidāts šajās vēlēšanās.

Tāpēc PROGRESĪVIE uzskata, ka Mārtiņam Staķim ir jāuzņemas vadība Rīgas domes turpmākās koalīcijas veidošanā.

Īpaši atzīmējam un lepojamies ar lielāko sieviešu pārstāvniecību starp ievēlēto sarakstu deputātiem – vairāk nekā puse Attīstībai/Par! un PROGRESĪVIE kopsaraksta deputātu ir sievietes! PROGRESĪVIE pārstāvēs visu rīdzinieku intereses, lai atjaunotu cilvēku ticību mūsu demokrātijai un veicinātu lielāku vēlētāju aktivitāti turpmākajās vēlēšanās.

3 replys to PROGRESĪVIE pateicas par vēlētāju uzticību!

  1. Apsveicu visus Progresīvos un vēlu sekmes un izturību Rīgas Domē!!! Esmu lepna par Jums un mums.

  2. Izmetiet no Rīgas domes frakcijas vidus “Latvijas Attīstībai” pārstāvjus, kas ir saistīti ar Jaunupa/Pūces/Bondara merkantilajām interesēm. Ja vēl “Kustība Par” pārsvarā ir ideālisti un var panākt kadas pozitīvas pārmaiņas, tad “Latvijas attīstībai” ir salta aprēķina vadīta grupa cilvēku ar ne to labāko reputāciju un pierādāmām koruptīvām saitēm. Pilsētā runā, ka tiem ir saistība arī ar Šķēli un viņa interesēm atkritumu apsaimniekošanā. Liela skāde nebūs, ja Zeps, Mičerevskis, Jēkabsone un Ratinīka pastāvēs pie ratiem. Mandātu stabili pietiek arī bez viņiem uz visiem pieciem gadiem. Ja to neizdarīsiet, rēķinieties ar čusku savā azotē, kas Jūs izmantos un bez apdomas nodos.

  3. Īpaša atzinība kustības pamatlicējam Mārim Graudinam par mūža ieguldījumu Latvijas labā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *