Paskaidro deputātam, kādas ir sekas

nodokli_mazajiem
Zemāk ir pieejama e-pasta vēstules forma, kuru aizpildot ikviens var LR Saeimas deputātiem nosūtīt vienotu e-pasta vēstuli, lai deputātus tieši informētu par sekām viņu lēmumam būtiski palielināt nodokļu slogu mikrouzņēmumiem un personām, kas tiek nodarbinātas nepilnu slodzi.

Pirms nosūtīšanas lūdzam norādīt SIA nosaukumu un plānoto atlaižamo darbinieku skaitu. Ja esi privātpersona, kuru plāno atlaist dēļ minētajiem likumu grozījumiem, droši pielāgo e-pasta tekstu un sūti prom!

Ievadi savu vārdu, e-pastu un Tavu ziņu automātiski saņems visi deputāti, kas atbalstīja šos grozījumus.
[emailpetition id=”5″]

1 komentārs par Paskaidro deputātam, kādas ir sekas

  1. Labdien!
    Man visā šajā sakarā radas jautājums – cik lielā mērā šie grozījumi saistībā ar papildus soc.nodokļu slogu atbilst vienlīdzības principam? Satversme saka: “91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas bez jebkādas diskriminācijas.” Cik vienlīdzīgi ir divi cilvēki 1.strādā 2 stundas dienā un par viņu tiks maksāti nodokļi no minimālās algas (tātad nākotnē viņš saņems minimālo pensiju, lai gan nopelnījis faktiski būs tikai 1/4daļu no tās) un 2.,kurš strādā pilnu slodzi 8stundas dienā un saņem minimālo algu (tātad nākotnē saņems to pašu minimālo pensiju). Vai cita situācija – 1.ir , piemeram, sētnieks vai tulks (vai tml.), kurš nodarbināts 4 uzņēmumos, katrā 2 stundas dienā (kopsummā viena pilna slodze), katrs uzņēmums būs spiests maksāt nodokļus no min.algas, tātad kopsummā nodokļi par šo cilvēku tiks samaksāti 4 minimālo algu apmērā (tātad nākotnē 4-kārša pensija par vienu slodzi!!!) un atkal 2.=normāls cilvēks vienā darbā ar vienu minimālo algu.. VAI TĀ NAV DISKRIMINĀCIJA?! KUR GODĪGUMS?! KUR VIENLĪDZĪBA?!
    Jautājums – vai varbūt biedrībā PROGRESĪVIE ir jurists, kurš var apstrīdēt šos likumu grozījumus Satversmes tiesā, apšaubot to atbilstību Satversmei? Un būs atkal miers mājās (Latvijā)…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *