PROGRESĪVIE kongresā pieteiks pārmaiņas Rīgā un reģionos

Sestdien, 12. septembrī, notiks partijas PROGRESĪVIE gadskārtējais kongress. Šoreiz kongresā paredzēts izvērtēt Rīgas domes vēlēšanu kampaņu un sasniegtos rezultātus. Uz kongresu tiek laipni ielūgti visi partijas PROGRESĪVIE biedri un mediju pārstāvji.

“Šis mums būs īpaši nozīmīgs kongress, jo PROGRESĪVIE ir sevi pieteikuši jaunā līmenī. Mēs Rīgā veidojam pārmaiņu koalīciju ar vēsturiski nepieredzētu iespēju padarīt mūsu galvaspilsētu patiesi zaļāku un sociāli vienlīdzīgāku. Kongresā diskutēsim par to, kā šīs gaidītās pārmaiņas rosināt arī Latvijas reģionos.”


Antoņina Ņenaševa, PROGRESĪVIE līdzvadītāja un Rīgas domes jaunievēlētā deputāte

Kongresa darba kārtībā ietilpst arī atvērtās debates par Rīgas nākotni un paveicamajiem darbiem, partijas PROGRESĪVIE pieteikums 2021. gada pašvaldību vēlēšanām un iepazīstināšana ar rezolūciju “Zaļā pāreja rītdienai”.

Partijas PROGRESĪVIE kongress notiks VEF kultūrvietā “Spīdola” Rīgā, Ieriķu ielā 5a, sākot no 10:00. Telpas ir pilnībā izmantojamas cilvēkiem ar kustību traucējumiem.


PROGRESĪVIE ir 2017. gada 25. februārī dibināta politiskā partija, kas iestājas par sociāldemokrātisku un zaļu politiku. 2018. gadā partija startēja 13. Saeimas vēlēšanās, izcīnot valsts finansējumu. 2020. gada Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās partiju PROGRESĪVIE un Attīstībai/Par! kopsaraksts uzvarēja, iegūstot 26,16% balsu. Rezultāti liecina, ka Rīgas domē mandātu iegūtu 11 partijas PROGRESĪVIE un to atbalstošie apkaimju pārstāvji.

Mediji ir laipni aicināti piedalīties visu pasākuma laiku. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *