03.10.2023

Partija “Progresīvie” nodibina Ādažu nodaļu!

Partija “Progresīvie” nodibina Ādažu nodaļu

 

“Ādažu novadā arvien vairāk iedzīvotāju atbalsta iekļaujošu, inovatīvu un taisnīgu sociālekonomiskas attīstības ideju, kurā tiek stiprināta konkurētspēja, mazināta nevienlīdzība, saudzēta vide un mūsu lieliskā daba. Šobrīd katrs no mums mēģina rīkoties individuāli un savu iespēju robežās, taču, mūsuprāt, spēks ir komandā, un tieši tāpēc kopā ar citiem Ādažu novada aktīvistiem vēlamies novadā sekmēt taisnīgu un sociāli atbildīgu politiku, kuru raksturo uzskatu brīvība, atvērtība, rūpes par dabu, cilvēku vienlīdzība un solidaritāte,” norāda jaunās Ādažu nodaļas izveidotājs un vadītājs Ģirts Dubkēvičs

“Novadā nepietiekama uzmanība veltīta cilvēkam. Infrastruktūras, izglītības, sociālās aizsardzības, vides un tūrisma attīstība ir tikai dažas no lietām, kas prasa būtiskus uzlabojumus. Attīstībai nepieciešama mērķtiecīga vīzija par modernu un zaļu ekonomisko attīstību” norāda Ādažu nodaļas valdes loceklis Vents Strautmanis.

Ādažu nodaļa aicina ikvienu iedzīvotāju iesaistīties partijas “Progresīvie” darbā. Katra iedzīvotāja problēma, vēlmes un idejas ir iespēja kopā augt un veicināt mūsu novada iedzīvotāju labklājību un sasniegt patiesi ilgtspējīgu novada attīstību.

Šī gada 6. septembrī par Ādažu nodaļas vadītāju tika ievēlēts “Progresīvie” biedrs Ģirts Dubkēvičs, savukārt par nodaļas valdes locekļiem – Vents Strautmanis un Insa Krēmere.  

Sazinies ar mums, rakstot uz e-pastu esam@progresivie.lv vai zvanot +371 24223500.