Par sociālo taisnīgumu!

DSC_0355
19.jūnijā plkst. 15.00 – 16.00 LBAS organizē mītiņu – sapulci pie Ministru kabineta, kuras laikā valdībai atgādināsim par LBAS prasībām: par cienīga darba un dzīves apstākļiem Latvijā – pret sociālo nevienlīdzību.

Aicinām mītiņā piedalīties visus biedrības PROGRESĪVIE biedrus un atbalstītājus! Atgādināsim politiķiem par viņu solījumiem!

LBAS pieprasa:
TAISNĪGU UN SAMĒRĪGU NODOKĻU POLITIKU!
ATBALSTU JAUNĀM DARBAVIETĀM!
SOCIĀLO TAISNĪGUMU!
NODARBINĀTĪBAS GARANTIJAS JAUNIEŠIEM!
CIEŅU KOPLĪGUMIEM UN SOCIĀLAJAM DIALOGAM!
DROŠAS DARBA TIESĪBAS!

LBAS ir nobažījusies par aizvien augošo nabadzīgo cilvēku skaitu, par aizvien lielāko sociālās nevienlīdzības plaisu starp dažādām sociālajām grupām, par to, ka strādājošie cilvēki ar savu darba algu nespēj kompensēt arvien augošos izdevumus par veselības aprūpi, izglītību un citiem ikdienas eksistences izdevumiem.

Laikā, kad valdība Latviju eksponē kā Eiropas veiksmes stāstu, mēs esam gandrīz pati nabadzīgākā valsts ES. Latviju drīzāk raksturo lielais bezdarbs, it īpaši jauniešu vidū, kā arī vairāki simti tūkstošu no valsts aizbraukušo ekonomisko bēgļu. Tādēļ LBAS atbalsta Eiropas arodbiedrību konfederācijas (ETUC) Eiropas Sociālo paktu un tajā akcentēto sociālo dimensiju, kas nozīmē: labākus dzīves un darba apstākļus, sociālo un tiesisko aizsardzību, labus sabiedriskos pakalpojumus un sociālo dialogu.

19. jūnijā plkst. 15.30 – 16.00 ETUC ģenerālsekretāra vietnieks Patriks Išerts Ministru kabinetā tiekas ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski. Šī tikšanās notiek ETUC kampaņas ietvaros, kuras laikā ETUC vadība tiekas ar visu ES valstu vadītājiem pirms ES valstu vadītāju samita 27., 28.jūnijā, lai politiku veidotājiem atgādinātu par to, ka krīze vēl nav beigusies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *