Par pozitīvām pārmaiņām Eiropas Parlamentā!

Vērojot pēdējo gadu politiskos procesus, kuros joprojām dominē par finanšu tirgus vaļu marionetēm kļuvušie visu nokrāsu Eiropas un Latvijas liberāļi, konservatīvie un nacionālistiskie politiķi, ar patiesu cerību varam raudzīties uz politiskajām pārmaiņām Eiropas Parlamentā (EP).

Par vienas no trim svarīgākajām Eiropas Savienības pārvaldes institūcijām, kura ir arī vienīgā Eiropas tautu vēlēta ES institūcija, prezidentu kļuvis sociāldemokrāts Martins Šulcs. Biedrība PROGRESĪVIE apsveic Šulca kungu ar šo panākumu un novēl EP progresīvo spēku līderim sasniegt visus viņa svinīgajā uzrunā izteiktos mērķus, galvenokārt, stiprinot Parlamenta lomu ES pārvaldes procesos un padarot to par spēcīga alternatīva viedokļa avotu pret patvaļas apreibināto labējo necilvēcīgo politiku.

Biedrības PROGRESĪVIE līderis Ansis Dobelis:

“Patiesi gribētos, lai Martinam Šulcam šobrīd pietiktu izturības. Pirmkārt, ar aktīvu rīcību viņam vajadzētu nodemonstrēt, ka ES krīzes pārvarēšanas un attīstības politikai ir alternatīvi un arī labāki piedāvājumi. Otrkārt, viņš šobrīd noteikti iemieso to cilvēku cerības, kas vēl nav kļuvuši par galīgiem ciniķiem un tic, ka ES pamatā ir kopienas vērtības, un demokrātiskam, uz atklātām un plašām debatēm balstītam procesam ir vēl jebkāda nozīme mūsu sabiedrību pārvaldē.

Nav šaubu, ka viņam nāksies sastapties ar spēcīgu pretdarbību labējo kontrolētajās ES Padomē un Eiropas Komisijā. Taču, ja viņam izdosies ar pirmo, panākumi būs arī otrajā. Tad, esmu pārliecināts, sociāldemokrātu sludinātajam “pirmā vietā cilvēks” tiks piešķilts jauns un saturīgs lādiņš, kas, balstoties uz atjaunotu tautu ticību, atgriezīs jēgu tām veiksmīgas Eiropas tautu kopdzīves un līdzatbildības idejām, ko ar savu pakalpīgo darbību diskreditējuši labējie.”

Ņemot vērā to, ka Latviju ar nospiedošu vairākumu EP pārstāv labējie, kā arī viens pseidosociālists, nav šaubu, ka jaunā EP prezidenta alternatīvā politika tiks asi kritizēta Latvijas politiskajās aprindās. Biedrība PROGRESĪVIE aktīvi sekos M. Šulca darbībai un regulāri informēs Latvijas iedzīvotājus par jaunajām un atšķirīgajām politiskajām iniciatīvām, lai stiprinātu “klusā vairākuma” entuziasmu iestāties par citādu politisko dienaskārtību arī Latvijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *