Paldies 22 000+ reizes!

Paldies par atbalstu, ko pieredzējām pēdējās divās nedēļās! Tas bija aizkustinoši un ārkārtīgi spēcinoši. Vairāk nekā 22 000 vēlētāju ir novērtējuši politiku, kas balstās skaidrā vērtību sistēmā, ir brīva no netīras naudas un iestājas par godīgajiem, krietnajiem un vājākajiem.

Tomēr tieši tikpat daudz progresīvu balsu pietrūka, lai PROGRESĪVIE būtu pārstāvēti 13. Saeimā.

Pozitīvi ir tas, ka esam pārsnieguši 2% robežu, lai pretendētu uz valsts finansējumu. Šobrīd varam rēķināties, ka uz 13. Saeimas sasaukuma laiku katru gadu PROGRESĪVIE saņems 15 000 eiro. Ar to pietiks galvenajiem administratīvajiem izdevumiem. Bet arī ne vairāk.

Ko neizdarījām pietiekami?

1. Ir paškritiski jāatzīst, ka, pretēji sākotnējām iecerēm, mums neizdevās pienācīgi uzrunāt krievu valodā runājošo sociāldemokrātisko vēlētāju. Izstrādāsim plānu, kā to spēt.

2. Sociālo mediju algoritmi mums deva iespēju uzrunāt plašu vēlētāju loku. Tomēr līdzekļu trūkuma dēļ nevarējām īstenot ne radio, ne avīžu kampaņas, kuras arī bija mūsu plānos. Proporcionāli aktīvākais senioru vēlētājs joprojām sēž pie TV, klausās radio un lasa drukāto izdevumus. Lai viņu uzrunātu, mums bija un būs nepieciešami līdzekļi.

3. “Politika pašu rokām”, ko īstenojam PROGRESĪVAJOS, nav iespējama bez aktīvākas plašākas brīvprātīgo iesaistes. Tai jānotiek pastāvīgi, plaši un atbildīgi ilgākā periodā.

Ko darīsim?

Prioritāte nr. 1— būt aktīvai, redzamai un dzirdamai ārpusparlamenta opozīcijai, kas nenogurstoši piedāvās alternatīvu sociālo un zaļo politiku. Šim mērķim partija ir programmatiski ir jānostiprina un jāveido ciešāka sazobe ar interešu grupām. Te īpaša loma būs darba grupu vadītājiem un mūsu ēnu kabineta locekļiem.

Prioritāte nr. 2 — biedru piesaiste. Lūdzu stājieties PROGRESĪVAJOS un aiciniet tos darīt citus! Ja vēlamies turpināt “politiku pašu rokām” un būt tiešām aktīva ārpusparlamenta opozīcija, tad pašiem vien tas ir jādara. Mums joprojām nozīmīgs būs katrs biedra naudas eiro un katra brīvprātīgā darba minūte.

Prioritāte nr. 3 — līdzekļu piesaiste. Nākamais lielais pārbaudījums ir Eiropas Parlamenta vēlēšanas 2019. gada 25. maijā. Tas ir jau pēc 7 mēnešiem 2 nedēļām un 4 dienām. Attiecīgi līdz šī gada beigām ir jākoncentrējas uz budžeta veidošanu kampaņai.

Ko vari darīt Tu?

Galvenais, ko vari darīt tagad, ir pievienoties un atbalstīt PROGRESĪVOS kā biedrs! Lai pievienotos, aizpildi anketu www.progresivie.lv/piedalies/

Tiekamies,
Roberts Putnis

1 reply to Paldies 22 000+ reizes!

  1. Sveicināti! Pretēji uzstājīgajiem un tradicionālajiem padomiem “nebalsot par tiem kuri taču Saeimā neiekļūs”, savu balsi atdevu par PROGRESĪVAJIEM un ar rezultātu esmu gan neapmierināts, gan apmierināts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *