Kampaņai ir nepieciešams Jūsu un Latvijas atbalsts!

Atbalstot arodbiedrību LAKRS, kas piedalās EPSU uzsāktajā kampaņā, aicinam visus Latvijas iedzīvotājus iesaistīties uzsāktās kampaņas parakstu vākšanā. Atsevišķi pievienota sīkāka informācija – parakatu veidlapa (vārds, uzvārds, dzimšanas datums un vieta, valsts piederība, personas kods, datums un paraksts), kampaņas logo un kampaņas informācisas izklāsts. Šo informāciju, lūdzam, izvietot cilvēkiem pieejamās vietās un aicināt atstāt savu parakstu.

KAMPAŅAS MĒRĶIS

 • Garantēta ūdensapgāde un sanitārija visiem Eiropas iedzīvotājiem.
 • Brīvā tirgus principa nepiemērošana ūdensapgādes pakalpojumiem.
 • Universāla (globāla) piekļuve ūdensapgādei un sanitārijai.
  2012.gada 1.aprīlī Eiropas Komisijai tika iesniegta pirmā Eiropas pilsoņu iniciatīva par ūdeni un sanitāriju, kuru atbalsta Eiropas Sabiedrisko pakalpojumu darbinieku arodbiedrību savienība EPSU. Visas Eiropas valstu EPSU filiāles, tostarp arī LAKRS, sadarbībā ar sabiedrotajiem un atbalstītājiem īsteno kampaņu, lai veicinātu cilvēka tiesības uz ūdeni un sanitāriju.

  Visiem iedzīvotājiem ir nepieciešams tīrs dzeramais ūdens un kvalitatīva sanitārija. EPSU aicina Eiropas Savienību garantēt šīs cilvēktiesības, lai tā veicinātu visu iedzīvotāju piekļuvi ūdensapgādei un sanitārijai kā vispārējas nozīmes sabiedriskajiem pakalpojumiem. Šī kampaņa ir instruments, kuras mērķis ir īstenot cilvēktiesības uz ūdensapgādi un sanitāriju.

  KAMPAŅAS VIDEO
  http://vimeo.com/49869372
  http://youtu.be/7fQcDDF0f4c

  PARAKSTĪŠANĀS INTERNETĀ:
  1. Dodieties uz tīmekļa vietni: https://signature.right2water.eu/
  2. Izvēlieties latviešu valodu augšējā labajā pusē.
  3. Parakstaties un iesakat vienu citu pazīstamu personu, kura arī varētu piedalīties parakstu vākšanas kampaņā.

  Parakstus iespējams atstāt gan papīra formātā, gan reģistrējoties internetā.
  Aizpildītās parakstu veidlapas lūdzam iesniegt LAKRS birojā: Bruņinieku ielā 29/31 – 503, kā arī jebkurā citā LBAS dalīborganizācijā un LBAS birojā.

 • Atbildēt

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *