Foto orientēšanās – brīvdienu iespēja!

Image - Copy
Piektdien, 1. maijā, Latvijā un vēl vairāk kā 80 valstīs tiks atzīmēti darba svētki. Šī diena nav talkas diena vai vienkārši pavasara brīvdiena. Šajā dienā tiek atzīmēta iepriekšējo paaudžu cīņa par darba ņēmēju tiesībām. Pateicoties tai mēs šodien strādājam 5 dienas nedēļā un 8 stundas dienā, nevis 7 dienas nedēļā un 16 stundas dienā, mums ir darba līgumi, iespēja stāties arodbiedrībā, minimālā alga, darba drošības noteikumi un iespēja savas tiesības aizstāvēt tiesā!

Biedrības PROGRESĪVIE aicina šo dienu atzīmēt aktīvā veidā, atceroties un novērtējot mums dotās brīvības, iespējas un tiesības.

Aicinām ikvienu interesentu piedalīties DARBA SVĒTKU PROGRESĪVAJĀ foto orientēšanās piedzīvojumā, kurā meklēsim, atpazīsim un iemūžināsim Rīgas centrā esošos objektus, kam ir būtiska nozīme Latvijas vēsturē, cīņā par darba tiesībām un mūsu šodienas politiskajā dzīvē.

• Piedalīties var ikviens. Komandā 1 līdz 3 cilvēki;
• Tiekamies 1. maijā pulksten 16:00 Līvu laukumā pie Coffee Tower;
• Norises laiks – 2 stundas (līdz 18:00);
• Katrai komandai jābūt līdzi vismaz vienai digitālajai fotokamerai, kurā iespējams iemūžināt līdz 40 fotoattēliem (loģiski – der arī atbilstoši telefoni);
• Labākajām komandām BALVĀS dāvanu kartes no veikala Dabasdobe.lv. Pirmajai vietai – 35 eiro, otrajai – 25 eiro, bet trešajai 15 eiro! + arī veicināšanas balvas!

Piesaki savu komandu ŠEIT

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *