Esam gatavi cīnīties par zaļu, labi pārvaldītu Jūrmalu

PROGRESĪVIE sāk gatavoties 2021. gada pašvaldību vēlēšanām, par prioritāti izvirzot pārmaiņas Jūrmalas domē. Koruptīva un izsaimniekojoša dome ir daudzu Latvijas pašvaldību ilggadēja problēma, taču retā Latvijas vietā šī problēma ir tik spilgta kā Jūrmalā. Kamēr ZZS un “Saskaņas” mērs-izkārtne Truksnis, iespējams, piesavinās luksusa dzīvokļus un iesaistās skandālos un krimināllietās, bagātā Jūrmalas dome joprojām nespēj nodrošināt jūrmalniekiem pietiekamus pamatpakalpojumus.

PROGRESĪVIE Jūrmalā piedāvās alternatīvu redzējumu (Progresīvas pašvaldības vīzija 2021) — uzticamu un efektīvu pārvaldi, kas neizšķērdē nodokļu maksātāju naudu, Jūrmalas dabas vērtību saglabāšanu, sociālās nevienlīdzības mazināšanu, visiem sasniedzamu izglītību, sportu un kultūru. Vēlēšanu saraksta veidošanu un mūsu programmas īstenošanu Jūrmalā uzņemsies Jana Simanovska, vides eksperte un vides inženierzinātņu doktore.

Es gribu, lai Jūrmalā būtu pašvaldība, kas beidzot rūpējas par iedzīvotāju interesēm, nevis bagāto investoru un savu sponsoru peļņu. Dome, kas rūpējas par skolotāju, bērnu, vecāku un senioru labklājību. Pašvaldība, kurā mums ir vieglāk veikt pārmaiņas savā privātīpašumā nekā miljonu investoriem tikt pie atļaujām mūsu kāpu apbūvei. Pašvaldība, kurā vairs nav jūtama ne degošu atkritumu, ne korupcijas smaka.”   

Jana Simanovska, PROGRESĪVIE Jūrmalas nodaļas vadītāja  

Mēs Jūrmalas domes darbībā saskatām desmitiem nepieņemamu lietu. Jūrmalas Alternatīvās skolas un Lielupes pamatskolas sasteigtie, miljonus vērtie apvienošanas un apbūves plāni ir tikai pats jaunākais piemērs domes patvaļai un korupcijai. [1] Atkritumu degšana, kāpu apbūve ar fiktīvām “viesnīcām”, pastāvīga iztapšana investoriem un izsaimniekotājiem un neskaitāmie skandāli ap Jūrmalas mēru Truksni — katrs no šiem piemēriem ir pamats iestāties par pārmaiņām Jūrmalā.

Mēs redzam labākas un godīgākas Jūrmalas domes iespēju. Mēs esam gatavi uzņemt sabiedrotos un domubiedrus, lai Jūrmala atgūtu savu lepnumu. 10. oktobrī mēs tiksimies Jūrmalā, lai kopā veidotu pilsētas nākotni. Pievienojies!


  1. https://www.progresivie.lv/iestajamies-pret-sasteigtibu-jurmalas-skolu-apvienosana/

1 reply to Esam gatavi cīnīties par zaļu, labi pārvaldītu Jūrmalu

  1. Partiju reklāmas plakāti apķengāti! Vienaldzība pilnīga.Policija pasīvi un nereaģē. Kas notiek,kas notiek?Sabiedribas drošību un veselību apdraud vēlēšanas Force Majeure apstakļos.Ar to attaisnos kas nav izdarīts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *