9. Alla Beļinska

Darbības joma

Sociālā joma

Izglītība

Ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu vadībā un administrēšanā, kā arī profesionālo izglītību kā sākumskolas un sporta skolotāja.

Pieredze

Jau vairāk nekā 10 gadus esmu Latvijas Cistiskās fibrozes biedrības valdes priekšsēdētāja. Šī biedrība ir viena no atpazīstamākajām organizācijām Latvijā, kas veido labvēlīgu attieksmi pret cilvēkiem ar invaliditāti, atbalstot tos labdarībā, cilvēktiesību un indivīda tiesību aizsardzībā. Par savu darbu esmu saņēmusi Latvijas Lepnums balvu nominācijā “Cīnītāja”, kā arī virkni atzinības rakstu no dažādām valsts iestādēm par nesavtīgu ieguldījumu sabiedrības attīstībā un cilvēka izaugsmē veselībā un labklājībā.

Kandidēju, jo…

Eiropas Savienība savā ziņā ir tiesību fenomens, tā ir tiesību jaunrade un savienība, kas balstīta uz tiesībām. Tas ir būtisks aspekts, kas izceļ to starp agrākiem Eiropas apvienošanas mēģinājumiem. Kā līdzeklis tiek izmantots tiesību spēks, nevis vara un pakļaušana. Uzskatu, ka tieši tā ir iespējams rūpēties par mūsu nākotni, nodrošinot Eiropā un pasaulē mieru, demokrātiju un tiesiskumu.