PROGRESĪVIE piedāvā sociāldemokrātisku alternatīvu politikai Rīgā

PROGRESĪVIE šodien uz Rīgas Rātsnama kāpnēm nodibināja Rīgas nodaļu. Tādējādi PROGRESĪVIE reaģē uz skandalozajiem koruptīvajiem notikumiem Rīgas domē un apliecina partijas tālāku attīstību. Ar Rīgas nodaļas izveidi PROGRESĪVIE pievērsīs lielāku uzmanību politiskajām norisēm galvaspilsētā.

Par Rīgas nodaļas vadītāju tika ievēlēts PROGRESĪVO valdes loceklis Mārtiņš Kossovičs, par valdes locekļiem —– Ilona Turkovska, Mihails Simvulidi un Filips Veckalns.

PROGRESĪVO Rīgas nodaļa pieprasa Nilam Ušakovam nekavējoties uzņemties politisko atbildību par korupcijas aizdomām pašvaldības uzņēmumā “Rīgas satiksme” un, atkāpties no pašvaldības vadītāja amata. PROGRESĪVIE pieprasa, lai Rīgas domes vadība pašvaldības uzņēmumu pārvaldē iesaistītu arī opozīcijas partijas un sabiedriskās organizācijas. PROGRESĪVIE arī aicina nekavējoties īstenot Valsts kontroles prasības un labas pārvaldības ieteikumus.

PROGRESĪVO Rīgas nodaļas vadītājs Mārtiņš Kossovičs norāda, ka “PROGRESĪVIE top par visreālāko sāncensi politiskajam veidojumam, kas sevi nosaucis par “Saskaņu” un izliekas par sociāldemokrātiem. Paslēpjoties aiz viltus sociāldemokrātu plīvura, Nils Ušakovs ir izveidojis sev un saviem pietuvinātajiem barotuvi, kas ir tik nekaunīga, ka pat varas partiju novājinātais KNAB beidzot ir sācis rīkoties. PROGRESĪVIE kā jaunie sociāldemokrāti pieliks punktu šai nekaunīgajai shēmošanai. Ir jāizbeidz viltus “sociāldemokrātu” laiki galvaspilsētā.”.

PROGRESĪVO priekšsēdētājs Roberts Putnis uzsver, ka Rīgas nodaļas izveide kārtējo reizi apliecina partijas straujo izaugsmi. PROGRESĪVIE jau gandrīz divus gadus ir ļoti aktīva partija nacionālā līmeņa jautājumos, bet vienlaikus tā ir būtiski augusi reģionos un ārpus Latvijas. PROGRESĪVAJIEM ir reģionālās nodaļas Aizputē, Jelgavā, Jūrmalā un Mārupē, kurām nesen pievienojās nodaļa Liepājā un Briselē. Tapšanas procesā ir virkne reģionālo nodaļu ārpus Rīgas. Rīgas nodaļa būs pamats jauno un zaļi domājošo sociāldemokrātu cīņai par Rīgu kā modernu ziemeļvalstu galvaspilsētu: radošu, zaļu, pieejamu un progresīvu.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *