Biedru kongress ievēl jaunu valdi un atzīmē paveikto

PROGRESĪVIE ikgadējā kongresā atskatījās uz gada laikā paveiktajiem Rīgas domes darbiem. Biedri apstiprināja pamatprincipus, kas iezīmē partijas vērtības un mērķus. Kongress ievēlēja arī jaunu partijas valdi. Jaunās vadības komandas uzdevums ir nodrošināt to, ka Rīgā iesāktās pārmaiņas pārvaldībā un labklājībā tiks īstenotas arī nacionālā līmenī.

Kongresā mūs sveica sadarbības partneris un Rīgas mērs, Mārtiņš Staķis: “jaunība un kompetence ir iemesls, kādēļ vēlētāji var uzticēties PROGRESĪVIE”.

Vērtējot Latvijas esošo politisko piedāvājumu, PROGRESĪVIE ir kritiski.

“Mēs saprotam to, ka liela iedzīvotāju daļa ir vīlušies esošajā valdībā. Šis ir smags periods, kur valdības pieņemtās kļūdas steidz izmantot populisti, kuriem demokrātija un sabiedrības labklājība ir pēdējā vietā. PROGRESĪVIE piedāvā citu izvēli – mūsu prioritāte ir nosargāt Latvijas demokrātiju, veidojot labklājīgu, taisnīgu un godīgu valsti,” uzsver līdzvadītāja Antoņina Ņenaševa.

Kongresā tika ievēlēta jauna valde. Līdzšinējiem valdes locekļiem Antoņinai Ņenaševai, Edmundam Cepurītim, Mārtiņam Kossovičam pievienojas jaunievēlētie biedri un biedres – Atis Švinka, Justīne Panteļējeva, Inga Liepa-Meiere, Jana Simanovska, Leila Rasima un Dāvis Lodziņš.

Jaunievēlētā valde vienbalsīgi kā līdzvadītājus virzīja Antoņinu Ņenaševu un Ati Švinku, kuru kandidatūra tika atbalstīta biedru balsojumā.

“Pie tik liela biedru atbalsta valdes vēlēšanās jaunajiem biedru kandidātiem, redzu, ka pārmaiņām PROGRESĪVIE jābūt demokrātiski pārstāvētām arī līdzvadītāju izvēlē. Vēlēšanās aicināju balsot par Ati Švinku viņa izcilo vadības prasmju dēļ. Atbalstu un atbalstīšu viņu jaunajā amatā. Kā valdes loceklis vairāk laika veltīšu tieši vides politikas piedāvājuma sagatavošanai,” vēlēšanu rezultātus komentē valdes loceklis Edmunds Cepurītis.

“Šis kongress parāda PROGRESĪVIE izaugsmi. Uz 9 valdes vietām mums kandidēja 20 cienījami kandidāti. Mans mērķis ir PROGRESĪVIE, kas pēc gada piedalās nākamās valdības veidošanā. Lai sasniegtu šo mērķi, es došos uzrunāt profesionāļus, kuri atbalstīs eiropeiskas, zaļas un sociāli atbildīgas vērtības. Mēs katrs varam būt daļa no drosmīgām pārmaiņām, kas Latvijas politikā ir tik stipri nepieciešamas,” saka jaunievēlētais līdzvadītājs Atis Švinka.

Jaunā PROGRESĪVIE valde

Līdzvadītājs Atis Švinka: SIA “LIC Gotus” valdes priekšsēdētājs, Junior Achievement Latvia līdzizveidotājs, tagadējais padomes loceklis un PROGRESĪVIE Jaunās ekonomikas darba grupas līdzvadītājs.

Līdzvadītāja Antoņina Ņenaševa: Rīgas domes deputāte, Pilsētas īpašumu komitejas priekšsēdētāja vietniece, pedagoģe.

Mārtiņš Kossovičs: Uzņēmējs, Par!/PROGRESĪVIE frakcijas vadītājs Rīgas domē.

Edmunds Cepurītis: Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs.

Justīne Panteļējeva: Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājas vietniece.

Jana Simanovska: Ekodizaina kompetences centra vadītāja, PROGRESĪVIE Jūrmalas nodaļas vadītāja un vides politikas darba grupas vadītāja.

Leila Rasima: Rēzeknes domes deputāte, jauniešu mentore.

Dāvis Lodziņš: Komunikācijas speciālists, Par!/PROGRESĪVIE frakcijas vecākais referents Rīgas domē.

Inga Liepa-Meiere: Juriste, sociālās politikas speciāliste.

 

PROGRESĪVIE izsaka pateicību biedrēm un biedriem, atbalstītājām un atbalstītājiem par izrādīto uzticību. Mūsu mērķis Latvijas politikā ir pierādīt, ka godīga pārvaldība un taisnīgas pārmaiņas ir iespējamas. Aicinām mums pievienoties jaunus biedrus, lai kopā izmainītu Latvijas politiku! (spied šeit)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *