Akcija pie VID

PROGRESĪVIE aicinās reformēt Valsts ieņēmumu dienestu

 Otrdien, 15 augustā, plkst. 9:00 partija PROGRESĪVIE rīkos akciju pie Valsts ieņēmumu dienesta (VID), Rīgā, Ķīšezera un Rusova ielas stūrī, aicinot reformēt iestādes darbību atbilstoši valsts un sabiedrības interesēm.

Akcijas “Par progresīvu VID” mērķis būs piedāvāt priekšlikumus, kuros vajadzētu balstīt VID reformu, lai šī institūcija darbotos moderni, atbilstoši valsts un sabiedrības interesēm un veicinātu, nevis bremzētu, godīgu uzņēmējdarbību Latvijā.

Partija PROGRESĪVIE dibināta šopavasar, pulcējot cilvēkus ap noteiktu politisko principu kopumu, viens no kuriem ir:

“Ēnu ekonomika jāsamazina, uzsvaru liekot nevis uz represīvām metodēm, bet tādas ekonomikas un nodokļu politikas veidošanu, kas motivē uzņēmumus strādāt legāli. Politiķiem un valsts pārvaldei ar saviem darbiem jāpierāda, ka samaksātie nodokļi netiek izsaimniekoti, bet tiek ieguldīti kopīgām vajadzībām.”

Valsts ieņēmumu dienesta darbība nopietni ietekmē uzņēmējdarbības vidi Latvijā – izstrādājot virkni birokrātisko prasību uzņēmumu grāmatvedībai un lietvedībai, veicot kontroles pasākumus, nodrošinot nodokļu iekasēšanu. Tieši tādēļ VID darbībai vajadzētu būt organizētai tā, lai, pirmkārt, palīdzētu uzņēmumiem darboties un tikai tad pildītu represīvās iestādes funkcijas, ķerot nodokļu nemaksātājus.

Informāciju sagatavoja

Ervins Labanovskis

partijas PROGRESĪVIE valdes loceklis

 kontaktinformācija: tālr. 29199982, ervins.labanovskis@gmail.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *