Aicinām pievienoties piketiem par progresīvu izglītības reformu!

Partija PROGRESĪVIE solidarizējas ar ekspertiem, pedagogiem un iesaistīto 100 skolu darbiniekiem visā Latvijā, kuru darba rezultātā ir tapusi jaunā kompetenču satura izglītības programmas reforma, kā arī atbalsta projekta “Skola 2030” mērķus.

PROGRESĪVIE valdes locekle, Izglītības politikas darba grupas vadītāja un Iespējamās misijas skolotāja Antoņina Ņenaševa norāda, ka “PROGRESĪVIE uzskata par nepieņemamām politiskās intrigas un politiskās cīņas, kuru rezultātā tika apturēta progresīvā un izglītības sistēmai vitāli svarīgā reforma. Tāpat PROGRESĪVIE jo īpaši atbalsta “Skola 2030” vērtības, kas saskan ar PROGRESĪVO vērtību bāzi — līdzcietību, iecietību, taisnīgumu un solidaritāti.”

Antoņina Ņenaševa atzīst, ka “reformu paketē iekļautais jautājums par skolas gaitu sākšanu no sešu gadu vecuma pamatoti izpelnījies skolu kritiku to nepietiekamās sagatavotības dēļ, tomēr šis jautājums neattaisno politisko atteikšanos no reformas uzsākšanas vispār.”

Tāpēc PROGRESĪVIE atbalsta politiskās partijas “Vienotība” un politisko partiju apvienības “Attīstībai / Par!” piketus, kas plānoti 7. jūnijā pulksten 8.30 pie Saeimas ēkas. Izrādot savu atbalstu, piketos piedalīsies PROGRESĪVO amatpersonas un biedri.

12. jūnijā PROGRESĪVIE aicina uz izglītības ekspertu diskusiju par izglītības reformas tālāko gaitu, kuru vadīs Antoņina Ņenaševa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *