Aicinām atbalstīt Ukrainas sabiedrību!

flag
Biedrība PROGRESĪVIE, kura iestājas par sabiedrisko demokrātiju un solidaritāti, nosoda Ukrainas varas izvēli ar fizisku spēku un morālu teroru apspiest protesta akcijas valstī, kuras sabiedrība uzsākusi, tādējādi paužot savu neapmierinātību ar valsts varā pastāvošo plašo korupciju.

Mēs uzskatām, ka šāda valsts varas rīcība ir klajā pretrunā ar vispārējām cilvēktiesībām un tikai demonstrē politiķu un ierēdņu nespēju pildīt savu uzdevumu, kuru tai iepriekš uzticējusi sabiedrība. Ja darbinieks nespēj un acīmredzami pat nevēlas izpildīt savus pienākumus, tas jāatlaiž un jāpieņem jauns, kurš spēs un darīs!

Lai paustu morālu atbalstu Ukrainas sabiedrībai, vienkāršajiem cilvēkiem, kuri joprojām tiek rupji sodīti par uzdrīkstēšanos protestēt pret režīma patvaļu un ir rezultātā piespiedu kārtā ierauti plašos konfliktos ar cilvēku upuriem, aicinām Latvijas iedzīvotājus pievienoties akcijai sestdien plkst. 15:00 pie Brīvības pieminekļa, kurā no Ukrainas karoga krāsu baloniem tiks izveidota sirds forma un parakstīta rezolūcija, pieprasot sankciju ieviešanu pret atsevišķām Ukrainas amatpersonām.

Akciju organizē Baltijas-Melnās jūras alianse, Latvijas Transatlantiskā Organizācija, Eiropas Kustība Latvijā, iesaistoties arī biedrībai PROGRESĪVIE.

Jānis Džerijs Šterns, biedrības PROGRESĪVIE valdes loceklis, e-pasts: dzherijs@progresivie.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *