Iepazīstināsim ar vēlēšanu sarakstu līderiem

Politiskā partija PROGRESĪVIE 2018. gada 13. jūlijā pulksten 11.00 savās biroja telpās E. Birznieka-Upīša ielā 20 Rīgā iepazīstinās ar partijas kandidātu sarakstu līderiem.

PROGRESĪVIE ir noslēguši sadarbības sarunas ar citiem politiskajiem spēkiem un to rezultātā lēmuši par patstāvīgu startu 13. Saeimas vēlēšanās.

PROGRESĪVIE šogad bija pirmā politiskā partija 13. Saeimas vēlēšanās, kas uzsāka aģitāciju ar kampaņu #JaunieZaļie. Tāpat PROGRESĪVIE kā pirmie iepazīstināja ar 4000 zīmju programmu, kurā apkopoja galvenās prioritātes no 2018. gada 24. februārī partijas kongresā apstiprinātās politiskās programmas «Pagrieziens Ziemeļvalstu virzienā»: www.progresivie.lv/pagrieziens/

PROGRESĪVIE programma par prioritātēm izvirza pilnvērtīgu veselības aprūpi un sociālo drošību, jaunu zaļo politiku un viedu ekonomiku, kuras izaugsme vērtējama pēc Starptautiskā laimes indeksa kritērijiem.

PROGRESĪVIE kļuva arī par pirmo partiju 13. Saeimas vēlēšanu kampaņā, kas izmantoja ēnu kabineta principu, ar PROGRESĪVĀ kabineta piedāvājumu demonstrējot savu spēju uzņemties politisku atbildību par Latvijas attīstību: www.progresivie.lv/cilveki

 

Politiskā partija PROGRESĪVIE tika nodibināta 2017. gada 25. februārī. PROGRESĪVIE izveidojās uz biedrības pamata, kas ar tādu pašu nosaukumu darbojās jau kopš 2011. gada. Ar vairāk nekā 500 biedriem PROGRESĪVIE ir kvalificējušies startam 13. Saeimas vēlēšanās. Partiju vada Roberts Putnis  un tā kopš 2017. gada pašvaldību vēlēšanām ir pārstāvēta Aizputes un Mārupes pašvaldībā. 2017. gada 9. novembrī PROGRESĪVIE ar lūgumu sākt uzņemšanas procesu vērsās Eiropas Sociālistu partijā (PES), kas apvieno Eiropas un Norvēģijas sociālistu, sociāldemokrātu, darba un progresīvās demokrātiskās partijas.

Partijas PROGRESĪVIE 2018. gada 24. februārī apstiprinātās programmas «Pagrieziens Ziemeļvalstu virzienā» kodolu veido ideja par Latviju kā Ziemeļvalsti, kas balstīta progresīvas, solidāras, vienlīdzīgas, brīvas un zaļi atbildīgas sabiedrības modelī, kas ir brīva no oligarhu ietekmes. PROGRESĪVIE ar «33 pagrieziena punktiem Ziemeļvalstu virzienā» iezīmē principiāli jaunu sociāli atbildīgas politikas piedāvājumu Latvijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *