Ziņas
2017. gada 21. jūlijs

PROGRESĪVIE apmeklē Jūrmalas domi

Šodien uz Jūrmalas domes sēdi ieradās PROGRESĪVIE pārstāvji un idejas atbalstītāji, cerot sadzirdēt, kādas darbības pašvaldība plāno veikt Slokas ugunsgrēkā cietušo iedzīvotāju atbalstam un atbildīgo personu saukšanai pie atbildības.
2017. gada 18. jūlijs

AIJĀ, ŽŪŽŪ…

Sabiedrības vājā aktivitāte pēc “Rīdzenes sarunu” publicēšanas radījusi manī personīgi nozīmīgu un izmisīgu jautājumu: “Kādēļ snauž Latvijas sabiedrība?”
2017. gada 17. jūlijs

Kāpēc pikets traucē Jūrmalas Domei?

7. jūlijā partija PROGRESĪVIE pieteica piketu ar mērķi aktualizēt jautājumu par Slokas ugunsgrēku un prasīt Jūrmalas Domi izvērtēt savu atbildību nelegālās atkritumu uzglabātuves lietā. Pikets bija paredzēts 20. jūlijā, pusstundu pirms domes sēdes un tās laikā, taču Jūrmalas Dome to […]
2017. gada 10. jūlijs

Oligarhi noziegušies pret valsti

Šo ceturtdien paredzētajā piketā pie Ģenerālprokuratūras prasīs Ērika Kalnmeiera atkāpšanos, kā arī pieprasīs tiesībsargājošajām institūcijām tūlītēju rīcību, uzsākot izmeklēšanas procesu par noziegumiem pret valsti.
2017. gada 7. jūlijs

Aicinājums pilsoniskajai sabiedrībai

Tā dēvētās “Rīdzenes sarunas” met nopietnu ēnu pār Latvijas kā tiesiskas valsts pastāvēšanu, liecina par apdraudējumiem amatpersonu darbības leģitimitātei, tautsaimniecībai un valsts drošībai.
2017. gada 4. jūlijs

Pieprasīs ģenerālprokurora atkāpšanos

Politiskā partija PROGRESĪVIE ir iesniegusi pieteikumu 13. jūlijā plkst. 8:30 iepretī Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūrai organizēt publisku pasākumu – piketu, lai pieprasītu ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera atkāpšanos.
2017. gada 28. jūnijs

Nodokļu reformai jābūt progresīvai

Politiskā partija PROGRESĪVIE kategoriski noraida Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras (LTRK) paustos iebildumus progresīvā iedzīvotāju ienākuma nodokļa ieviešanai. Ar nožēlu jāsecina, ka LTRK turpina savu bezatbildīgo un neizsvērto īstermiņa politikas lobiju, kurš iepriekš izpaudies, aizstāvot sociālo dempingu, ātro kredītu rūpalus, […]