Ziņas 2017. gada 31. marts

Truksnim un ZZS jāpazūd no Jūrmalas

Partija PROGRESĪVIE uzskata, ka kārtējais KNAB apmeklējums un dokumentu izņemšana Jūrmalas domē ir neatgriezeniski iedragājusi Jūrmalas domes deputāta, bijušā domes priekšsēdētāja Gata Trukšņa (ZZS) reputāciju. Pēc PROGRESĪVO domām, bijušā Jūrmalas mēra figurēšana aizdomās turamā statusā divos kriminālprocesos, kā arī nemitīgie skandāli, kas pavada Jūrmalas domes lēmumus, grauj investīciju vidi Jūrmalā.

“Trukšņa vēlme glābt savu politisko karjeru, paliekot amatā uz jūrmalnieku nākotnes rēķina, nav nekas jauns. Dāsni iepirkumu līgumi divos gados Jūrmalas budžetā ir radījuši 25 miljonu eiro deficītu, kā segšana katrai Jūrmalas ģimenei izmaksās 1320 eiro!” pauž PROGRESĪVO Jūrmalas nodaļas valdes locekle Anda Vītola.

“Ja parādus vēl varētu atmaksāt, piesaistot pilsētai ievērojamas investīcijas, tad jūrmalniekiem vēl būtu cerības. Taču, Jūrmalas domei atkārtoti nonākot KNAB uzmanības centrā, arvien vairāk mazinās iespējas ienākt jaunām investīcijām un darba vietām. Saskaņā ar Jūrmalas domes gada pārskatu, divu gadu laikā likvidēto uzņēmumu skaits Jūrmalā ir pieaudzis četrkārtīgi,” uzsver Anda Vītola.

Partijas valde uzskata, ka situācija Jūrmalas domē ir sasniegusi kritisko punktu. „Pietiek! Gatim Truksnim un viņa aizstāvjiem no Zaļo un zemnieku savienības laiks pazust no Jūrmalas domes,” pauž PROGRESĪVIE.

PROGRESĪVIE ir dibināti 2017. gada 25. februārī, lai apvienotu sociāldemokrātiski domājošus cilvēkus, kuriem ir apnikusi Latvijas labējā politika un kuri iestājas par progresīvām reformām Latvijas politikā, ekonomikā, varas attieksmē pret sabiedrību. Mūsu ideāls ir tāda valsts un sabiedrība, kuru raksturo taisnīgums, uzskatu brīvība, cilvēku vienlīdzība un solidaritāte. PIEVIENOJIES!

TwitterFacebookYouTubeDraugiem